Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Volt már valaki fent darkneten...

Volt már valaki fent darkneten? Szerintetek a darknet körüli rémtörténeteknek mekkora része igaz?

Figyelt kérdés
ha ti tudtok durva sztorikat,amikre van erős bizonyíték akkor kérlek írjátok le.nagyon foglalkoztat a téma,de annyi mindent hallottam róla,valaki akinek van ilyen tapasztalata kérem ossza meg velem.nem a legjobb kategóriába írom,de a politika fut a legjobban itt a gyakorin,legalábbis a komoly témák megvitatásához.

2017. jan. 18. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
98%
A "darknet" lényege annyi hogy nem lenyomozható ami ott zajlik. Igen sok bűnöző is használja de jóval több olitikához köthetö dolog van fent.
2017. jan. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
persze,én azokra a történetekre gondolok mint a red room.pl.mikor fizetnek valakinek hogy megkínozzon és/vagy megöljön valakit.mert annyi bizonyos hogy pszichopaták márpedig léteznek.
2017. jan. 18. 20:27
 3/6 anonim ***** válasza:
88%

Néha felkukkantok a deepwebre, darkweben nem voltam még.

A Red room csak egy legenda, meg amúgy sem jutsz le oda elég könnyen.

2017. márc. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
mindenki azt gondolja hogy legenda,mivel Tor nem lenne kepes livestreamre mivel olyan lassu,de mivan ha a RedRoom ad egy programot a streameleshez,mindjart lehetseges.annyi bizonyos persze,hogy egy ilyen RedRoomhoz marha melyre kellene menni.
2017. márc. 6. 12:48
 5/6 anonim válasza:
51%

Kedves Kérdező!

Már elég sok idelye Darknetezek és a Redroom valóban létezik. Egy nagyon speckó link kell hozzá (nekem megvan)

Itt vagyok én élő példának hogy már jártam ott. Nem nagy cucc 60 óránként kinyírnak egy embert... ha akarod priviben érdeklődhetsz

2017. márc. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
74%
"Nem nagy cucc" xDDD
2018. márc. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!