Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szolnanak az emberek ha...

Mit szolnanak az emberek ha egy Trump feliratu sapkaval jarkalnek?

Figyelt kérdés
2017. febr. 9. 21:08
 1/10 Szimeon ***** válasza:
0%
Szerintem megvernének, megerőszakolnának.
2017. febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
59%

Nem szólnának semmit.


De miért akarsz Trump feliratú sapkával járkálni? Szereted, ha nyilvánvaló hazugságokat mondanak neked? Vagy neked az a jó, ha egy milliárdos megkap egy olyan minisztériumot, amire semmilyen szinten nem kvalifikált, csak mert sok pénzt adományozott az elnöknek? Értem én, hogy van aki szerint Hillary rosszabb. Nem értek vele egyet, de meg tudom érteni. De aki szerint Trump egyenesen jó, az egyszerűen gyűlöli önmagát, vagy nagyon súlyosan tájékozatlan.

2017. febr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Itthon az emberek többségének valószínűleg fel se tűnne, a többi is elintézné egy vállrándítással a dolgot, akár szimpatizál Trumppal akár nem. Mire számítasz, neked mennek miatta vagy mi?:D


Ha amcsiknál szeretnéd hordani ott meg tizenkettő egytucat leszel, nyilván előfordulhat, hogy egy másik Trump-szimpatizáns odaköszön, vagy épp egy ellenzéki beszól valamit, de nagy megkülönböztetésre ne számítsd se pozitív, se negatív irányba.

2017. febr. 9. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%

A. Észre sem vennék.

B. Lesz*rnák.

c. Hülyének néznének. ( Joggal.)


Más nem nagyon történne.

2017. febr. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 hollófernyiges ***** válasza:
53%
Te mit szólnál ha látnál valakin egy Obama feliratú sapkát? Na pont azt.
2017. febr. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
4esnél a pont!
2017. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
53%
Vegyel fel hozza egy Orban Viktor polot !
2017. febr. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
53%
simán közbotrányokozás és rendőrök jönnek bár sok minden nem látszódna ilyen hidegben, de egy jó tanács azért a sapka mellé egy cipőt is vegyél fel mert talpról könnyen meg lehet fázni
2017. febr. 10. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Muráti Emőke ***** válasza:
Ha az én Hillary sapkámon nem akadnak meg...
2017. febr. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
2017. febr. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!