Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek a Brejvik meddig...

Szerintetek a Brejvik meddig fog élni szabadulása után?

Figyelt kérdés

Ő ölt meg 77 embert és 21 év börtön után szabad lesz.

Meddig élvezheti a szabad életét?


2017. márc. 1. 18:03
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem lesz szabad, azt a 21 évet meg lehet hosszabbítani, és nem fognak egy közveszélyes pszichopatát kiengedni.
2017. márc. 1. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%
Jó eséllyel addig, amíg meg nem hal.
2017. márc. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
21 év után megvizsgálják, hogy veszélyes-e a társadalomra. Hogyha szerintük nem, akkor kiengedik. Szerinted veszélyesnek fogják találni?
2017. márc. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Breivik tudtommal életfogytot kapott, ez azt jelenti, hogy bizonyos időközönként a 21 év letelte után felül kell vizsgálni, hogy képes-e csatlakozni a társadalomhoz. Garantálom neked, hogy el fogják utasítani a kérvényeit.
2017. márc. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
Remélhetőleg sosem szabadul. A norvégok nagyon hisznek abban, hogy a bűnözőket rehabilitálni lehet és kell, de ebből a szubhumán véglényből már soha nem lesz ember. Csak azért kapott 21 évet, mert náluk annyi a maximum kiszabható büntetés, ennek lejárta után felülvizsgálják az esetet, nem fogják automatikusan kiengedni. De ha ki is engedik valaha, nem jósolnék neki hosszú élet. Most is azért van még életben, mert magánlakosztályt biztosítanak neki.
2017. márc. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
23%
Tudod, Norvégiában értelmesebb rendszer van, mint itthon. A börtönbüntetés csak azt az időtartamot jelöli, amikor leghamarabb felülbírálják a társadalomtól való elzárást (bár feltételesen szabadlábra helyezhető, ha már nem veszélyes). Ennek értelmében egy csokitolvaj 2 év börtönéből is lehet 30 év a végére, bár a Norvég rehabilitáció túl hatékony ahhoz, hogy ilyen sűrűn megtörténjen.
2017. márc. 1. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem soha nem engedik őt ki.
2017. márc. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem fogják kiengedni. Nagyon intelligens ember, de az eszét arra használná, hogy szélsőséges terrorszervezetet hozzon létre. Nem fogják kiengedni.
2017. márc. 1. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Nem hiszem hogy kiengedik, de szerintem nem is akar kijönni onnan. Túl jól tartják ott. Én egy olyan börtönbe zártam volna mint amilyen az amerikai ADX börtön.
2017. márc. 1. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Kösz mindenkinek. Azt hittem 21 év után szabadul.
2017. márc. 1. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!