Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lehet megbuktatják a ballib...

Lehet megbuktatják a ballib pápát?

Figyelt kérdés

[link]


Ideje lenne már.

Utána lenne egy új pápa.

Egy igazi kereszténynek elsők a keresztények vagyis Isten nyája.Tehát, egy igazi keresztény migrációellenes.



2017. márc. 5. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Ostobaság. Egy igazi keresztény legfeljebb illegálisbevándorlás-ellenes, de menekültellenes semmiképpen. [link]
2017. márc. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Ballib pápa, ÖCSÉM! :D Becsinálok a röhögéstől. Komolyan az utóbbi néhány év olyan szókapcsolatokat teremtett, amiről korábban azt hittük, hogy legfeljebb csak részeg értelmi fogyatékosok használják. Ma is volt már "mérsékelt terrorista" most meg "ballib pápa" mi lesz a következő?
2017. márc. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
53%

"Amikor eljön dicsőségében az Emberfia és vele minden angyal, helyet foglal fönséges trónján. Elébe gyűlnek mind a nemzetek, ő pedig különválasztja őket egymástól, ahogy a pásztor különválasztja a juhokat a kosoktól. A juhokat jobbjára állítja, a kosokat pedig baljára. Aztán így szól a király a jobbján állókhoz: Jöjjetek, Atyám áldottai, vegyétek birtokba a világ kezdetétől nektek készített országot! Éhes voltam, és adtatok ennem. Szomjas voltam, és adtatok innom. Idegen voltam, és befogadtatok. Nem volt ruhám, és felruháztatok. Beteg voltam, és meglátogattatok. Börtönben voltam, és fölkerestetek. Erre megkérdezik az igazak: Uram, mikor láttunk éhesen, hogy enned adtunk volna, vagy szomjasan, hogy innod adtunk volna? Mikor láttunk idegenként, hogy befogadtunk volna? Mikor láttunk betegen vagy börtönben, hogy meglátogathattunk volna? A király így felel: Bizony mondom nektek, amit e legkisebb testvéreim közül eggyel is tettetek, velem tettétek. Ezután a balján állókhoz is szól: Távozzatok színem elől, ti átkozottak, az örök tűzre, amely az ördögnek és angyalainak készült. Mert éhes voltam, s nem adtatok ennem. Szomjas voltam, s nem adtatok innom. Idegen voltam, s nem fogadtatok be. Nem volt ruhám, s nem ruháztatok fel. Beteg és fogoly voltam, s nem jöttetek el meglátogatni. Ekkor ezek is megkérdezik: Uram, mikor láttunk éhesen vagy szomjasan, idegenként vagy ruhátlanul, betegen vagy börtönben, s nem voltunk szolgálatodra? Erre majd ezt feleli: Bizony mondom nektek, amit a legkisebbek valamelyikével nem tettetek, velem nem tettétek. Ezek örök büntetésre mennek, az igazak meg örök életre."

(Mt 25, 31-46)

2017. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező szerinted a szélsőbaloldal amolyan egyházakat pártoló politikát űzött??? :)))
2017. márc. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
85%
Na vazzeg! Már van ballib pápa is? Akkor biztosan lesz illibsi, vagy akár náci pápa is. Mellesleg, soraid alapján, gőzöd nincs a kereszténységről, nem kellene erőltetned ezt a témát.
2017. márc. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező,beleolvastál már valaha a Bibliába?

Egyébként mivel én ateista vagyok,így nem fogok vele példálózni,bár minta lenne benne pár olyan mondat,hogy segítsd az elesettet és ha olvastál mostanában híreket,akkor tudnád,hogy Moszulban folyamatosak a bombázások így az emberek gyerekekkel mennek a sivatagba,mert ha ott maradnak akkor a mérges gázoktól meghalnak,a bőrükön égéshez hasonló sérülések keletkeznek,roncsolódik a tüdejük,ráadásul élőpajzsként használják őket az ellenségesek,a Szír kormány meg az Oroszok pedig szimplán nem figyelnek rájuk és lőnek mindenre.....,Szomáliában meg pár Afrikai országban pedig minden nap százezrek halnak éppen meg,mert a szélsőséges időjárás miatt nem volt termés és nincs víz....

Szóval tudod volt egy haladó gondolkodású pap,akit Luther Mártonnak hívtak,a konzervatív egyházi vezetők gyűlölték őt a gondolkodása miatt,majd máglyán el is égették,most pár száz év múlva szerinted kinek adunk igazat,Luthernek vagy annak,aki elrendelte a megölését?


Ne olvass több 888-at,csak érzéketlen hülyéket termel ki az az oldal...

2017. márc. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Baluba ***** válasza:
84%

Ballib pápa? A jelenlegi pápa talán éppen kiesik a szemellenzős konzervatívok közül, de semmi esetre sem liberális.

Meg aztán egy katolikus, egyáltalán egy keresztény ember milyen legyen? Szeritnem a Bibliában leírt alapelvek nagyon erősen baloldaliak, így természetesnek érzem, hogy az egyház vezetője, és egyben a teljes vezetés baloldali elveket vall magáénak.

2017. márc. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
36%

5# Náci pápa már volt mégpedig Ferenc elődje Benedek aki migráns ellenes volt, ezért drága jó liberális barátaink elővették a náci múltját (a hitler jugend tagja volt régen) és addig folytatták ellene a lejárató kampányt

"náci pápa" még lemondott.

Szerintem a papságnak és az egyháznak egyáltalán nem kéne politizálni.

2017. márc. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
#8: Igen, Benedek pápa múltjáról hallottam, de a kérdező ezesetben a "regnáló" pápa jelenéről beszél, nem a múltjáról.
2017. márc. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A papságnak és az egyháznak meg valóban nem kellene politizálni, mégis sokszor megtörténik.
2017. márc. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!