Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A mai Németország hogy áll...

A mai Németország hogy áll Hitlerhez?

Figyelt kérdés

2017. márc. 20. 21:30
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
67%

"" a mai napig felsőbbrendűbbnek gondolják magukat a többi népcsoporthoz képest!"


Hazugsag. ez inkabb a magyarokra jellemzo, nem a nemetekre."



Ez pedig így van. A verukben még benne van ez a felsobbrenduseg. Az en fiam pl az iskolaban azert nem kap csak jobb jegyeket, mert kulfoldi. Latszik, erdekes a tobbi ugyanannyi es hasonlo hibak utan megis tobb pontot kap. Munkaban a fonokok is szeretik ereztetni, hogy ok bizony a nemetek, es az is k..rva erdekes, hogy egy nemet munkas ugyanazert a munkaert par euroval tobb penzt kap orankent, es neha meg elobb is mehet haza, a tobbi orosz/torok/magyar/lengyel meg oruljon, hogy itt lehet. Bennuk van bizony-bizony. Csak azt a sok nemet elfelejti, hogyha a millio szamu kulfoldi nem lenne, nekik kene elvegezni azt, amit a kulfoldi elvegez. az biztos nem tetszene nekik, meg nem telne a legujabb audira. Amig hasznuk van beloled addig mosolyognak, kedvesek, amikor mar nincs lexarnak. Tisztelet a kivetelnek.

2017. márc. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
35%
Azért azt hagyjuk meg, hogy egy németnek jóval több oka van felsőbbrendűnek gondolnia a németeket, mint egy magyarnak a magyarokat.
2017. márc. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:

elozo vagyok:


azt meg el is felejtettem. Ahol lakom egy 7 lakasos tarsashaz, a 7-bol 2 nemet, a tobbi kulfoldi. A ket legigenytelenebb es legidegbetegebb a 2 nemet. A multkor hetvegen leduborogtem ejjel kettokor, mert olyan hangosan kefeltek, hogy felhallatszott, holott filmet neztem es tulkiabaltak. Erre masnap felcsenget kandurbandi es pattogott volna, meg rakta volna nekem az agyát, hogy neki ilyen meg olyan joga van, meg o a nemet. Azt mondtam neki, hogy gyere a jogodat beleverhetem a fejedbe. Ha a nejem nincs otthon lett volna csunya verekedes. Engem nem erdekel ki mit csinal, de azert a 9 eves gyerekem ne azt hallja mar, hogy ezek mit dugnak. Na azota kuss van.

2017. márc. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
Ja meg meg amikor sportra viszem a gyerekem az anyukak bejarnak a fiu oltozobe, az apukak a lany oltozobe, holott nagyobbak (17-19 evesek) is jarnak sportra, tehat nem csak kicsik. Akkora taplok es idiotak tudnak lenni, hogy orulet.
2017. márc. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

ma 08:53


miért is?

2017. márc. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Na, szerinted miért is? :D
2017. márc. 21. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:

"Mi is többre tartjuk magunkat (nem a Fidesz szólamaiból induljunk ki), mint a környező népeket, de ez is reális, lásd találmányok, sporteredmények, nyelv, származás, stb."

Ez a felsőbbrendűség nem új dolog, igaz. A kulturális felsőbbrendűség megjelenése a XIX. század végén indult el, amikor a magyar birodalmi érdekek is szóba kerültek - 1878 Bosznia-Hercegovina okkupációja. A felsőbbrendűség pedig erősebb lett a trianoni Magyarországon.

2017. márc. 21. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
69%
Felsőbbrendűségünk mindig is volt, elég megnézni a kultúránkat, felsőbbrendű nyelvünket, mely szinte megtanulhatatlanul bonyolult, ugyanakkor a világ talán legszebb nyelve. Körülöttünk csupa szláv nép és a románok. Nem nehéz innen kiemelkedni. Szinte annyi találmányunk és olimpiai aranyunk van, mint az összes szomszédunknak együttvéve.
2017. márc. 21. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
A német nép ugyanúgy holokauszt sérült, mint a zsidó közösség, csak ők a másik oldal. Ezért tolják túl állandóan a polkorrektséget és folyton önostorozzák magukat a múlt miatt.
2017. márc. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

'Szinte annyi találmányunk és olimpiai aranyunk van, mint az összes szomszédunknak együttvéve.'


Csak egy baj van ezzel: nem mindegyik találmány 'magyar' eredetű és nem mind kapott itthon támogatást.

2017. márc. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!