Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Trump megtámadta Sziriát! 3....

Trump megtámadta Sziriát! 3. -ik világháború kilátásban?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek? Szerintem ez az ember, csak háborúzni akar! Semmi másért nem akart elnök lenni, csak hogy "katonásdit" játsszon. Szerintem már csak idő kérdése, hogy kitörjön a 3-ik világháború.
2017. ápr. 7. 16:41
 1/10 anonim válasza:
3%
Armageddon van kilátásban, de ezt világbéke előzi meg. A nemzetek, Isten ellen fognak fordulni, nem akarnak egyetlen vallást sem. El is fogják törölni nemsokára.
2017. ápr. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
38%
Trump felfedezi az Atlantist, ide száműzi a migránsokat. A 444 egésznap ezzel fog foglalkozni,mint ahogy a napokban a CEU-val, lead pár hírt a több mint 60 éve eltűnt fasisztákról,hogy a zsidók még mindig velük harcolnak aztán az összes libsi meghal.
2017. ápr. 7. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
17%

Apa kezdődik:D

Nem lesz itt semmi, a szokásos műsor a libsiknek, hogy legyen min csámcsogni.

2017. ápr. 7. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Nyugi, a 3. világháború, a 2. világháború vége óta kilátásban van.
2017. ápr. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen, meg a 4. is. Ha mát lúd, legyen kövér...
2017. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nyugodjál már le a 3. vh-ddal.. :D
2017. ápr. 7. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar. Hatalmas a túlnépesedés.
2017. ápr. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Á, dehogy! A 4. van kilátásban, mert az annyira durva lesz, hogy még a harmadikat is megelőzi!
2017. ápr. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Vazul1972 ***** válasza:
100%
Nincs jobban kilátásban, mint eddig.
2017. ápr. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Tibetben él a Dalai Láma. A Vatikánban a Pápa (Krisztus földi helytartója) és rengeteg meditatív lény él még a Földön. Brazíliában a Sámánok rituális táncot... Egyszóval a pozitív hullámhosszon rezeg a bolygónk, amit a hírekben látsz nem fontos. Én most természetfilmet nézek, "A hangyák titkozatos világa", Tegnap a "Méhek társadalma" néztem, a...de ha ez kevés volna neked, ne feledkezz meg Chuck Noris-ról. Minden tiszteletem a hangyáké és a méhecskéké.
2017. jún. 11. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!