Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Politikailag független hírport...

Politikailag független hírportál létezik? Amelyik elvileg objektíven közölné a híreket?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 12. 18:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
85%
Nincs, aki mást állít az hazudik.
2017. ápr. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
11%
Ez még viszonylag független: [link]
2017. ápr. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
95%
2-es, az... agyhalott Molnár F. Árpád az őrjöngésével. Mentálisan beteg ember biztos hiteles híroldalt készít. Az évszázad vicce :D
2017. ápr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Hírstart.hu objektív és független, sok hírt egy helyen el lehet olvasni 1-2 mondatban, különféle témákban, én az összes mai híreket nyitom meg és automatikusan frissül, így minden szemszögből el tudom olvasni a politikai híreket, de a többi témájúakat is.

De ha konkrét oldalt említsek, az inforádió független.

2017. ápr. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
2017. ápr. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
0%

"agyhalott Molnár F. Árpád az őrjöngésével. Mentálisan beteg ember biztos hiteles híroldalt készít."


Többet tett az országért és a szegény emberekért, mint bármelyik politikus, annyi biztos. Attól, hogy van pár hatásvadász videója a neten (amikben mellesleg igazat állított), attól még nem írnám le elmebetegnek. Komoly közéleti munkát végez már sok éve lásd: emberi jogok védelme, Koppány csoporttal közösen a kilakoltatási monatórium ellen is keményen fellépett. Szerintem több olyan ember kellene az országba mint Ő.

2017. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:

Fellépett a kilakoltatási moratórium ELLEN? :)))


Molnár F. Árpád különben full őrült, orvosi eset.

2017. ápr. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
#7 Ja, mert biztos olyan neves politikusok adtak volna interjút egy full örültnek, mint Torgyán József vagy Gyurcsány Ferenc: https://www.youtube.com/watch?v=6ZQVo03QLJE
2017. ápr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Értelemszerűen nincsen "független"hírportál...

Több-lehetőleg ellenzéki és kormánypárti-híroldalt érdemes összeolvasni majd oknyomozó portálok egy-egy kielemzett eseményét...

Minél több és többféle a kapott információ annál jobban megközelíthető a "valós hír".

Egyébként van ilyen hírportál...:)

[link]

2017. ápr. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy független? Mitől/kitől független?

Mondhatom magamra én is, hogy független vagyok, aztán nyilatkozom valamit, ami neked nem tetszik és egyből elkönyvelsz, hogy lipsi/náci vagyok.

Egyesek szerint a 444 is független, mások szerint meg a Kuruc.info az.

Nos, akkor mi az, hogy független?

2017. ápr. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!