Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik a tüntetésen voltak, ki...

Akik a tüntetésen voltak, ki milyen transzparenset vitt magával és miért?

Figyelt kérdés
Kíváncsivá tett, hogy egyes tüntetők miért választottak olyan transzparenseket, mint a "Repülővel jöttem!" , "Szabad országot! Szabad egyetemet!" vagy "RezsiMcsökkentést!" meg ilyenek... :)

2017. ápr. 12. 21:35
 1/10 anonim ***** válasza:
96%

Vidéki vagyok, tehát nem voltam ott. De a "repülővel jöttem" arra a hülyeségre utal, hogy valamelyik Fideszes szerint Soros hozta a tüntetőket Pestre.

A Szabad Egyetem, Szabad ország egyértelmű, ahogyan a rezsim-csökkentés is.

2017. ápr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
11%
4 ezret kaptam másfél órára mondtam ebbe az összegbe a transzparens nem fér bele. Amúgy is ezért 2 órát kértek volna.
2017. ápr. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
95%

Ahogy az 1-es mondja.

A repülővel jöttem egy vicces reakció arra,hogy a Fidesz szerint Soros repülővel meg buszokkal utaztatta ide a tüntetőket.

2017. ápr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%
én ott voltam és semmit nem vittem magammal
2017. ápr. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
14%
Mi poénból kimentünk két haverommal narancssárga fideszes pólóban, meg pingáltunk egy le a ceuval táblát. Hát, kicsit ferde szemmel néztek ránk de nem mertek beszólni vagy kötekedni, de csak gondolom mert ketten 190 centi felett vagyunk, másik haverom is 185, és hát jó húsba vagyunk :'D (mma-zunk és thai boxolunk) de elég vicces volt, amikor azon vaciláltak hogy egy törött orrot megkockáztassanak-e egy frappáns beszólásért :DD (nem vagyunk fideszesek am, csak most kezdődött a szünet, kivsit szórakoztunk)
2017. ápr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 PresidentEvil ***** válasza:
98%

"mert ketten 190 centi felett vagyunk, másik haverom is 185, és hát jó húsba vagyunk :'D (mma-zunk és thai boxolunk)"


Ez csak természetes, az interneten mindenki így néz ki.

2017. ápr. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Jó hát bmeg ne hidd el, nem kötelező :D
2017. ápr. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Estádio de Felchút ***** válasza:
60%

Mi Fradi mezben mentünk ki, kicsit paprikás volt a hangulatunk, mert megint sz*ptunk Pakson.

A két narancs pólós mma-s kecseget láttuk, de a fradistákkal nem mertek emberkedni.

2017. ápr. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%

#5


Trollok :D

2017. ápr. 13. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ápr.12. 21.59


Kiszúrták a szemed a 4 ezerrel. Úgy néz ki nem átszámolják a dollárt, hanem valaki(k) lefölözik.

2017. ápr. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!