Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Kéne írnom pár dolgot Hermann...

Kéne írnom pár dolgot Hermann Göringről németül, írnátok pár dolgot?

Figyelt kérdés
Német órára kéne írnom úgy 10-15 mondatot Göringről de nem igazán boldogulok vele. Írnátok pár dolgot? (pls.: nem másoljátok be a német Wikipedia oldal linkjét mert az nem segít)

2017. ápr. 17. 20:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
81%
Mástól elvárja, hogy csinálja meg helyette, de nem veszi észre, hanem még ugat. Eszméletlen lehet ez az ember :D Remélem ütik rendszeresen az osztálytársai :D
2017. ápr. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Tudod nekem az az elképesztő, hogy attól még, hogy te mondasz valamit amit én meg tudok cáfolni és csak azért mert gondolom idősebb vagy rögtön nagy pofájúnak titulálsz holott én észérvekkel alátámasztom az igazamat. Ez egy olyan oldal ahol kérdéseket lehet föltenni, én teljesen normálisan feltettem egyet erre te itt elkezdesz hőbörögni és leszólni. Akkor ki is a nagy pofájú?
2017. ápr. 18. 13:23
 13/14 anonim ***** válasza:
81%
Te nem kérdést tettél fel, hanem elvárod, hogy más csinálja meg helyetted a házi feladatodat :) Figyelni kellett volna német órán, meg tanulni és akkor nem lennél buta.
2017. ápr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13! Ja ja, ez nekem is eszembe jutott, valószínűleg nem idén kezdett el németet tanulni, aki meg nem tud magától annyit kinyögni, hogy, itt meg ott született, ekkor és akkor ezt meg azt csinált. pl. Göring war zwischen ... und ... ez meg az, akkor nem kéne pampognia.
2017. ápr. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!