Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Telekom adategyeztetés. Kinek...

Telekom adategyeztetés. Kinek az adataid adjam meg?

Figyelt kérdés

A sim kártyám még édesanyám vette jópár éve az új telefonomba, amit azóta is használok. Akkoriban még kiskorú voltam.

A jelenlegi adategyeztetést viszont a saját adataimmal töltöttem ki. Anyukáméval kellett volna?


2017. ápr. 24. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. ápr. 24. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Alain Delon ***** válasza:
A valóságnak megfelelően töltötted ki, mert te használod a kártyát. Innentől nincs félrevezetve a szolgáltató. Pont ezért van az adategyeztetés.
2017. ápr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor mit tehetek?
2017. ápr. 24. 16:18
 4/8 Alain Delon ***** válasza:
Miért kellene tenned valamit?
2017. ápr. 24. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Online csinaltad a neten?es elfogadta a rendszer?

Mert en ugy jartam,hogy amit en hasznalok simet,a fiamtol kaptam.Viszont neki azota uj szem ig.lett.

Amit a ferjem hasznal,az meg az en nevemen van pedig,megse fogadta el a rendszer....kiirta h nem egyezo adatok...


Ha neked elfogadta akkor jol jartal,nincs teendod,kapsz egy visszajelzo smst majd,ennyi...

2017. máj. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A megadott adatok megegyeznek a hatósági nyilvántartás szerinti adatokkal. A háttérben limitellenőrzést végzünk, ez néhány napot vesz igénybe. Utána SMS-ben értesítést küldünk neked. További teendőd nincs. Az adategyeztetést legközelebb egy év múlva kell megismételned.


Nekem ezt írták, az egyik nagy nehezen sikerült...

2017. máj. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha te használod akkor add meg a tiédet!


Én is azt csináltam.

2017. máj. 14. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Alain Delon ***** válasza:
Saját adatokat tanácsos megadni. Épp erről szól a dolog, hogy tisztázzák, melyik SIM kinek a használatában van. Tudtommal, ha félrevezetés derül ki, letiltják a kártyát. A terrorcselekmények miatt kell ezeket tisztáznia a szolgáltatóknak.
2017. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!