Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ezen az oldalon miért Balázská...

Ezen az oldalon miért Balázskáznak le mindenkit akinek nem tetszik a kelet európai vadkapitalizmus?

Figyelt kérdés

Magyarországon egyszerű munkás fizetésből alig lehet megélni.


Az albérlet meg luxuscikk a jobb régiókban.


Nagyon is igaz hogy vadkapitalizmus van.


Miért hiszik azt hogy csak Bazsi gondolja így?


2017. ápr. 27. 22:57
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
62%

Szerintem is nagyon unalmas már.

Mindenki Balázska,aki alá a szüleik nem toltak lakást,meg nem fizettek ki nekik milliós tanfolyamokat.


Igen,az is luxus már,hogy az ember lakjon valahol.

Pedig azzal még,hogy csak felkel,eszik,hazamegy valahová csak egy rabszolga,hol van az a normális élettől.

De egyesek szerint annak is örülni kell,hogy bérelhetsz egy szobát felnőtt emberként.


Svédországban a 18-35 év közötti korosztály 4%-a lakik a szüleivel,Magyarországon ez kb 50%.

2017. ápr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%
Nem akarok bele kötni a kérdésedbe, de szám szerint 2 ember használja ezt a kifejezést, hogy "Balázska így, Balázska úgy".
2017. ápr. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
72%

Van ennél rosszabb is! Olvasd el hányan vinnyognak, hogy azért rossz az országnak mert sok a közalkalmazott, azért rossz, mert mindenki a "zállamtól" várja a megoldást meg a fizetést azért rossz, mert a "zemberek" nem öngondoskodók stb stb.


Csak ez ott bukik el, hogy leszámítva néhány szélsőliberális adóparadicsomot igazából az államnak mindenütt komoly szerepe van a világon ezekben a dolgokban, csak sajnos még mindig van egy 90-es éveken szocializálódott vadkapitalista generáció, akibe beleverték, hogy az állam rossz, az komcsi, aki pedig az államtól kap bármit is, annak dolgozik, attól remél bármit az selejt, buta, élőpködő blablabla.

2017. ápr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%

Én nem szoktam találkozni ezzel.


Tegyél már be pár kérdést ahol "balázskáznak"!

2017. ápr. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
85%
Néhányszor ugyan már én is találkoztam ezzel, de azért az túlzás, hogy mindenkit Balázskáznak, akinek nem tetszik a "vadkapitalizmus".
2017. ápr. 27. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%
Balázska, megint te vagy az?
2017. ápr. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
57%

"Ezen az oldalon miért Balázskáznak le mindenkit..."


Mert Balázska regisztrál 100 nick-kel és nyomja a hülyeségeit akkor is, ha tételesen az összes kérdését megválaszolták már ezerszer. Már a stílusról is felismerhető, hogy ugyanaz a degenerált írja.



".. akinek nem tetszik a kelet európai vadkapitalizmus"


Az még kevésbé lenne baj. A baj az, hogyha fellép egy probléma, akkor szerinte a helyes megoldás az lenne, hogy más oldja meg a problémáját úgy, hogy abból a másiknak hátránya, neki meg előnye származzon, mert szerintem az a helyes. A munkaadó fizessen neki többet mert Ausztriában többet fizetnek (mert a nagy fizetés az neki jár), a csajok vele járjanak és ne a gazdag ambíciózus pasikkal (mert a jó csaj az neki jár), az emberek adják ki neki olcsón az albérletet Budapesten mert Mucsaröcsögén olcsók az albérletárak és ez nem fair, stb.

2017. ápr. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
61%

7


+1


Egyébként azért is, mert ezt is te írtad ki balázska, majd másik loginról beírtál.

2017. ápr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
47%

"kelet európai vadkapitalizmus" xD



Ha neked ez vadkapitalizmus, miként jellemeznéd az USA-t? ÜberhiperszuperBatmanHalálcsillag vadkapitalizmus?


Ez mutatja, hogy te is Balázska vagy, komám.


Az alantabb felsorolt albérlet-munkás fizetés témakörhöz nem szólok hozzá, mert már ötvenmilliárdszor körbejártuk itt gyakorin a témát... de ez a "kelet-európai vadkapitalizmus"... hát ez zseniális volt :)

2017. ápr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
33%
A komenizmus, szocillizmus,megbukott balázska! :)
2017. ápr. 28. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!