Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Az Indexen évek óta jelennek...

Az Indexen évek óta jelennek meg Jobbikhoz törleszkedő propagandacikkek. Szerintetek se így van?

Figyelt kérdés

Az ominózus állítás az egyik kormánypárti médium írásában szerepel. Lehet megtenni a téteket melyikben!

Most vagy én vagyok a hülye, vagy a Jobbik egyáltalán nincs jobb fényben tálalva az Indexen mint volt korábban, mert keresem az emlékeimben, de nem találok olyan indexes cikket, ami elfogulatlan lett volna a Jobbik-felé, az indexesek kormányellenesek, ez egyértelmű, de, hogy évek óta a Jobbik szekerét tolnák szerintem még viccnek is rossz.


2017. máj. 2. 09:53
 1/4 A kérdező kommentje:
ami elfogulatlan lett volna a Jobbik-felé -helyett, ami pozitívan elfogult lett volna a Jobbik-felé.
2017. máj. 2. 09:55
 2/4 anonim ***** válasza:

Indexet én nem érzem egy picit sem kormány ellenesnek. Szerintem csak egyszerüen a tényeket írja le.

Soha nem jelentet meg kamu cikkeket, mindig átfogottan utánna járnak a témáknak.

Ha valamiben a kormány ellen vannak is, akkor is leírják a másik szemszögét is, sokszor van olyan cikk, hogy több oldalról próbálják a cikket megírni, pont azért, hogy ne legyen egyoldalu.

De szerintem csak tényeket írnak le.

2017. máj. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az index valóban próbál pártatlan lenni, és ennek eredménye hogy a jobbik elleni lejaratókampányról is írnak ugyanúgy ahogy a mutyijaikról is írnak.
2017. máj. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Biztos hogy az origo írta. Szánalmas mi lett abból az oldalból. Ömlik belőle a propaganda.

Az index egy független híroldal, és egyáltalán nem tolja előre a jobbikot. Mindegyik pártról beszámol.

2017. máj. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!