Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hagyó Izraelbe akart szökni....

Hagyó Izraelbe akart szökni. Izraeli kitűzős ruhában voltak a parlamentben, valami nagyon gyanús. Vélemények?

Figyelt kérdés
és persze nem utolsó sorban ne felejtsük el simon perez kijelentését miszerint Izrael felvásárolja Magyarországot.
2010. máj. 15. 19:01
 1/7 A kérdező kommentje:
de persze ezek a zsidó összeesküvéses dolgok mind hülyeségek, ezek csak véletlenek szüleménye amit felkapott a nemzeti sajtó ugye? :))
2010. máj. 15. 19:02
 2/7 anonim ***** válasza:
hagyó már előzetesben :)
2010. máj. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ennek én is örülök :)
2010. máj. 15. 19:11
 4/7 anonim ***** válasza:
20%

"de persze ezek a zsidó összeesküvéses dolgok mind hülyeségek"


Magam se mondhattam volna jobban. Egyébként tetszett, ahogy Hagyót elfogták, igazi szovjet módszerrel, abban a pillanatban, amint lehetővé vált (jó, mondjuk kínos, ha rögtön a mentelmi jogának megszűnése után külföldre szökik).

2010. máj. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A válasz írója 44%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:14


ne nyisd ki a szemed sose! ne kezdj el gondolkodni és látni! higgy inkább annak amit a füledbe tukmálnak, miszerint náciveszély van és fasiszták vannak a parlamentben. a jóisten és én is megbocsátok neked, de attól még az ördög jár kézenfogva veled

2010. máj. 15. 19:16
 6/7 anonim ***** válasza:
41%

Van egy héberül elég jól beszélő barátom, akivel megbeszéltem ezt a dolgot. Mint kiderült, Peresz azt mondta, hogy "bevásárolják" magukat Magyarországra, Floridába, stb... Így kicsit más a dolog értelme, mert mi is bevásárolhatnánk magunkat bármelyik országba, ha lenne rá pénzünk.

Amúgy meg egy kis gondolkodás nem árt meg: szerinted, feltéve, de meg nem engedve, gondolatkísérletként: az izraeli lobbi emberei olyan hülyék, hogy ezt így kifejezik? Azt hiszem, egyedül Molnár Csaba viselt ilyen kitűzőt.

2010. máj. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A válasz írója 35%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 19:19


tudtam, hogy lesz valaki aki félremagyarázza a magyarázhatatlant. a helyzet az, hogy az izraeli külügyminiszter elismerte amit mondott peresz, megerősítette miszerint FELVÁSÁROLJÁK. ezek után nem tudom hova akarsz még hazudozni. nem, képzeld rajta volt steineren(mszp) és martonyin is aki a leendő külügyminiszter

2010. máj. 15. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!