Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ti is jókat derültök az ilyen...

Ti is jókat derültök az ilyen kurucinfós cikkeken?

Figyelt kérdés
[link]
2017. máj. 28. 11:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
22%
10, tudom én, a 444 szent, éppen ezért hozakodtam elő vele, h a magadfajták jól bevédjék.
2017. máj. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
59%

Ilyen, amikor a szélsőjobbosok kimutatják a foguk fehérjét. Kirekeszteni, megalázni, verni, kínozni, megölni. Ez a programjuk és ezt sosem szabad elfelejteni egy pillanatra sem, akkor se ha próbálnak álca mögé bújni.

Erre lehet számítani egy szélsőjobbos párttól. Lehet hogy a többi párt is szar, de ez azért mindenen túlmegy.

2017. máj. 28. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
62%
Most meg ki vannak törölve azok a válaszok, ami helytelen. Az embereknek látniuk és olvasniuk kell ezt a fajta gyűlöletet, különben nem hiszik el.
2017. máj. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
47%

A cuckold férfigyűlölet. Aki szerint tolerálni kell olyan kapcsolatot, ami a férfi megalázásán alapul az férfigyűlölő.

Továbbá hadd kérdezzem meg a sok cuckold párti liberálist, hogy fordított esetben is ilyen toleránsok lennétek? Olyan kapcsolatot is progresszívnek meg trendinek tartanátok, ahol a nő a kiszolgáltatott meg megalázott fél?

Nem böki a szemeteket a kettős mérce, hogy ha férfi akar önző párkapcsolatot, ahol csak a nőnek kell hűségesnek lenni miközben a férfi fűvel-fával szexelhet akkor azonnal szexizmust meg hímsovinizmust kiáltotok, viszont ha nő akar olyan kapcsolatot, ahol ő szexelhet fűvel-fával miközben a pasinak ezt szó nélkül tűrnie kell, akkor nemhogy nem szólaltok fel ellene, hanem még dicséritek is a nőt, "erős, független, öntudatos, szexuálisan felszabadult" nőnek nevezitek. Ez lenne a nemek közötti egyenjogúság számotokra?

2017. máj. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
52%

"cuckold férfigyűlölet"

Egy picinke részletet kihagytál:ez a szexuális irányultság mindkét fél akaratán alapul,nem kényszeren.Egy fétis ami élvezetet okoz nekik amit önként vállalnak.

Amit te írsz az a nőgyűlöleten alapul.

2017. máj. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
#15 Ha ez mindkét fél beleegyezésén alapszik akkor senki se fog egy rossz szót se szólni. Most mindkét általad felhozott verzióra gondolok.
2017. máj. 28. 13:39
 17/20 anonim ***** válasza:
87%
Igen,jót derülök a hülye migránson a cikkben!Miért?
2017. máj. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
50%
Ja hogy a proli.info vagyis kuruc.info, ahol prolik keménykednek. Nem is tudom eldönteni melyik legprolisabb 888 vagy kuruc. Oda csak hozzászólásokat miatt szoktam olvasni, nagyot nevetek rajtuk. Utoljára valami magyar nép csökken cikken, hozzászólásokon röhögtem percekig azon hogy nyomták keményen mélymagyart. :)
2017. máj. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

"Továbbá hadd kérdezzem meg a sok cuckold párti liberálist, hogy fordított esetben is ilyen toleránsok lennétek? Olyan kapcsolatot is progresszívnek meg trendinek tartanátok, ahol a nő a kiszolgáltatott meg megalázott fél?"


Az eleve nem progresszív ahol bárki is megalázott és kiszolgáltatott, nem tudom honnan szedted.


"Ez lenne a nemek közötti egyenjogúság számotokra?"


Nem, ez a szokásos szalmabáb-gyártás, amit érvelés helyett adtok elő.

2017. máj. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
67%
Nektek ott van a legalább ugyanolyan hitvány 444, és kommentálói. :D
2017. máj. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!