Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A fitymaszűkületeseket is...

A fitymaszűkületeseket is elvitték a nácik?

Figyelt kérdés

Úgy tudom a náciknak anno olyan módszerrel is szűrték a zsidókat, hogy bementek pl a fiú-iskolákba, sorbaállították a fiúkat, gatya le, és akinek nincs fitymája, azt vitték is.

Engem fitymaszűkület miatt majdnem körülmetéltek pár éve, de végül csak fitymafék metszés volt. Oké, ez gondolom kevésbé izgat akárkit is:D A lényeg, hogy akit egészségügyi okok miatt metéltek körül, azt is elvitték a nácik, vagy azért előtte még körbekérdeztek?



2017. jún. 2. 20:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ez alapján csinálták volna.

Mivel elsősorban nem vallás, hanem származás alapján vitték el őket. Rengeteg zsidó származású ember nem volt zsidó vallású, ezért nem is volt körülmetélve.

2017. jún. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%
A kétséges eseteket egyszerűen kiherélték.
2017. jún. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Amit írtam módszert használták. Már meg nem mondom, hogy ezt honnan tudom, de biztos vagyok benne, hogy csinálták így is.
2017. jún. 2. 21:15
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
Akkor mi a kérdés? Várod hogy valaki megcáfolja amit te TÉNYKÉNT kezelsz?
2017. jún. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
Írj róla könyvet, siker lesz.
2017. jún. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem kellett ilyen módszerhez folyamodniuk. A születési anyakönyvekben benne volt a vallási hovatartozás is.
2017. jún. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem ez alapján válogatták ki a zsidókat. Egyébként a németek mindenről részletes dokumentációt vezettek, akit ilyennel műtöttek arról akta volt az adott kórházban.
2017. jún. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
97%
Családfát nézték meg.
2017. jún. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19%
Megnézték volna, hogy milyen vezetékneved van sch-s az gyanús. mEgnézték volna az órrod meg hogy göndör-e a hajad vaalamint, hogy orrhangod van.e. ha igen szappan
2017. jún. 2. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem kevesebb mesét olvass!
2017. jún. 2. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!