Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek egyszer vége lesz...

Szerintetek egyszer vége lesz ennek a migráns áradatnak?

Figyelt kérdés

Miért nem lehet vissza küldeni őket oda ahonnan jöttek? Mit akarnak itt az eu-ban?

Mi lesz ennek a vége? Egy esetleges harmadik világháború?



2017. jún. 16. 09:48
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
34%
ma 10:12 Olyan megható volt amit írtál majdnem megkönnyeztem. Kár hogy kis hányaduk szír az ideérkezőknek
2017. jún. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
34%

"azok nem is kapnak menekült-státuszt és hazaküldik őket"


Ahha, főleg, hogy senki nem tudja mennyi szökött be és aki bejutott, az szarni fog a menekült státuszra.

Ahogy tud megszökött a táborból.

2017. jún. 16. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
48%

12, de menekült-státuszt nélkül semmilyen segélyre nem jogosultak.

De tökmindegy, mert hazánkban egy darab sincs, mégis mi sírunk Európában a legjobban miattuk...

2017. jún. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
57%

Aha, baromi pici százalékuk szír. Honnan veszitek ezeket a légből kapott állításokat?


[link]

2017. jún. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz vége amíg nincsenek eltávolítva a hatalmi pozíciókból azok akik ezt az áradatot létrehozták.

Visszaküldeni ugyanezért nem lehet őket, akik hatalmon vannak azt akarják, hogy itt legyenek.


Tájékozódj a reálpolitikáról:


https://www.youtube.com/watch?v=8yse_xzn1BA

2017. jún. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
33%
Komolyan mondom Németországban nem aggódnak annyira a migránsok miatt, mint a sápítozásban és hangulatkeltésben jeles Magyarországon, ahová egyébként a kutya sem kívánkozik... Mit érdekel téged mi történik tőled 500-1500-2000-3000 km-re? Félsz, hogy elveszik a munkád, vagy mitől van ennyire rettegni valód? Komolyan mondom én München mellett élek 35 km-re de nem félek, holott a legközelebbi menekült szállás 12 km-re van... hihetetlen ez az agy mosottak számának exponenciális növekedése...
2017. jún. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Jah, nem aggódnak.

Arról beszéljél már 12 kilométerről, hogy hány tábort gyújtottak fel a toleráns németek?

Tudom-tudom, két ember csinálta az egészet.

2017. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Hát itt semennyit... De te nyilván jobban tudod otthon ülve, nézve a TV2-t, meg az Origót olvasva, mint én. Amúgy meg: foglalkozzon mindenki a saját migránsaival (értsd: cigányok), az nem zavar senkit, ugye, holott a lakosság 10%-át teszik ki...
2017. jún. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
Mellébeszélsz. A németek annyi menekülteknek kijelőlt szállást felgyujtottak amennyit csak bírtak. Nem kell témátváltani a magyar cigányokra ha kellemetlen kezd lenni a téma. Inkább hazudsz de nem bírod ki hogy ne szólj hozzá. Azért mert a közeledben lévő szállás rendben van akkor már minden faxa .Ne is beszéljünk róla mi?
2017. jún. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
36%
Nem lesz vége, mert soros feltrüzelte meg pénzeli őket, hogy jöjjenek ide.
2017. jún. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!