Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Igazak ezek a dolgok Sorosról?

Igazak ezek a dolgok Sorosról?

Figyelt kérdés
[link]

2017. júl. 9. 09:24
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
35%
Jolvan itt látom mindenki fidedzes....
2017. júl. 10. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
33%
Igen, mert ami nem isteníti Sorost, az csak fideszes lehet:D
2017. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
63%

Valójában az egész világot Soros irányítja, ő az igazi és egyetlen háttérhatalom, persze néha felbételre a földönkívülieket és annál is inkább a gyikembereket...

Az igazság az hogy a fidesz esek angyalok csak Soros a csaladjaikkal zsarolja őket hogy neki lopják össze az országot.

Valójában Soros volt az is aki miatt az ősmagyar kiuzettetett a paradicsomból....

2017. júl. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
33%
Amikor már nincsenek észérvek Soros mellett akkor felhozzák a legnagyobb esztelenségeket is, hogy tereljék a figyelmet a témáról. Ez egy jól bevált fogás. Azért mert valaki összefüggésbe hozza Sorost a földönkívüliekkel és Orbán néha jogos kritizálásával, attól még Soros egy veszélyes gazember.
2017. júl. 11. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Ezek a dolgok nem igazak.
2017. júl. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
0%

Igen, valóban vicces, hogy az értelmiségi baloldaliaktól többen hallani a földönkívülieket meg a tököm tudja milyen hülyesegeket :D

Erre szoktam azt mondani, hogy kétségbeesett kapálózás :D

2017. júl. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 csukika888 válasza:
53%
Nem igazak csak be akkarják mocskolni nagy fenket akrnak neki keríteni én erő az emberől mostanában hallok ilyen sokat de már kezd uncsi lenni éjen csak Amerkába nyugotan ide nem kellnk a migránsok de őse lassan már nem láttni más csak őt miden palkáton már unom az egész embert
2017. júl. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:

26/27

Hűha. Azzal kapcsolatba hogy az értelmiségek és a gyíkemberek meg földönkívüliek: Ismered azt a szót hogy szatíra? Vagy mondok könnyebbet ugyanis valószínűleg nem ismered: irónia? Vagy humor esetleg...?

Szomorú az egyszerűséged.

2017. okt. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

Az a nagy igazság hogy olvasgatok,

nézem a sok plakátot

AMIT

persze az én és a te adódból fizettek ki

és aminek biztosan te is és én is tudtunk volna jobb helyet, kórházak, iskolák, bűnözés visszafordítása, tudomány támogatása stb.


Mindegy, a lényeg amit mondani szerettem volna hogy én sehol nem látok konkrét bizonyítékokat jelen esetben a Soros ellen, legfeljebb bizonyítéknak feltüntetett valamiket amik semmit sem érnek,

nyilván nem is mondhatnak konkrétumot mert az már RÁGALMAZÁS kategória lenne ha valótlant valósnak állítanak.


Plakátokon is csak az van hogy a Soros terv ezt meg azt tartalmazza, de sehol egy lehallgatott beszélgetés, sehol egy konkrét interjú, sehol egy valódi dokumentum a tervezetről csak ilyen homályosan megfogalmazott semmik amik mint fentebb említettem jó arra hogy eltüntessék az adóforintjaink és hogy beetessék azokat akiknek nem kell bizonyíték elég az amit FIDESZ (mára inkább ÖRDESZ) mondta hogy úgy van és kész.


Bocsássa meg nekem a világ hogy nem vagyok hiszékeny birka és konkrét bizonyítékot várok mindenre!

2017. okt. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!