Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Akik támogatják a béruniót...

Akik támogatják a béruniót azoknak nem jut eszükbe, hogy a cégek át is helyezhetik a székhelyüket?

Figyelt kérdés

Ügye azon megy itt a rugózás, hogy Tescoba 80 ezret keresnek itthon, kinn meg 400-500 ezret. MI van akkor ha Eritreába helyezi át a székhelyét a Tesco és akkor 14 ezret kapnak meg túlórákkal?

Egyáltalán nem vagyok híve a béruniónak én az elit osztályhoz tartozom és nem szeretném ha többet keresne egy gyári munkás vagy egy árufeltöltő mint én mert én közalkalmazott vagyok nekem ezért nem lenne jobb és én azért többet tanultam mint egy 8 általánossal rendelkező kis munkás ember.


2017. júl. 14. 19:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
73%
A bérunió a Jobbik vesszőparipája, de alapfokú mikro makro ismeretekkel látható hogy ez nem csak úgy megy hogy megemeljük államilag a minimálbért... komplett adó és járulékügyi átalakítás kell, és nem egy csapásra... valakinek ki is kell fizetni a béreket.
2017. júl. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

A bérunió önmagaban nem megy, csak akkor müködne, ha az összes költség és egyéb járulék is azonos szintü lenne.


Amikot egy ket szobás lakás lakbére 800 Euró lenne, plusz reszi, akkor már kevésbé tetszene.

2017. júl. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Armstrong01 ***** válasza:
77%
Azért kérdező jópofa vagy. Csak mert közalkalmazott vagy ne keressen többet nálad egy gyári melós?:) Lehet még én is többet kapok nálad. Csak mert valaki gyári melós nem biztos hogy 8 általánosa is van, nem a szakma amit mindig megfizetnek hanem a tudást. :) Üdv.: Egy gyári dolgozó :) (CNC Masiniszta)
2017. júl. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
igen, butaság az egész, és aki ezek után is a jobbikra szavaz az egy buta... pontpontpont... már most tönkre akarják tenni azt az országot amit már tönkretettek a fidzsik és még meg is akarják a nácik alázni ezt. de mivel a sok buta proli megszavazza Bulgáriát,Romániát, és még lehet Szlovákiát is tönkreteszik.
2017. júl. 14. 20:11
 5/19 A kérdező kommentje:
a cnc komoly programozás ne hasonlítsad magad össze a munkásokkal, lehet jobban keresel ,de akkor is én elit közegben dolgozom.
2017. júl. 14. 20:13
 6/19 A kérdező kommentje:
Bocsánat kedves cnc-s, kicsit túlreagáltam, csak nem szeretem ha három diplomásként így beszélnek velem én azért sokat letettem az asztalra. De nem tagadom, hogy lehet te is, de a stílus nem tetszett.
2017. júl. 14. 20:22
 7/19 anonim ***** válasza:
88%

kedves "elit" kérdező!

a kérdéseddel, és a megnyilvánulásaiddal remekül bemutattad hogy semmiféle rálátásod nincs a politikára, és büszkén ki is irtad magad az értelmiségiek közül. de legalább elit vagy.

2017. júl. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

"én az elit osztályhoz tartozom"

"s én azért többet tanultam mint egy 8 általánossal rendelkező kis munkás ember."


- megyek okádni.

2017. júl. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 Armstrong01 ***** válasza:
100%
Sajna sokat nem programozok mert már adott minden :) csak szerszámozom a gépet meg indítok/állítok de hidd el nincs diplomám :D 4 szakmám van csak :)
2017. júl. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nekem elég sok rálátásom van a politikára és aktívan politizálok is, azért mert nem értek egyet a bérunióval és kikérem magamnak , hogy többet fizessenek nekik mint nekem azért nem írtam ki magam sehonnét, sőt inkább igazam van.
2017. júl. 14. 20:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!