Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról, hogy a...

Mit gondoltok arról, hogy a halálra ítéltek választhatnak utolsó vacsorát? (Link)

Figyelt kérdés

[link]


Eléggé kiakadtam ezen: "Davis-t 1982-ben egy terhes nő és két gyermeke megölése miatt ítélték halálra. Utolsó vacsorájára homárt, sült krumplit, rántott garnélát, kagylót, fokhagymás kenyeret és sört kért."



2017. júl. 29. 10:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
71%
Nem értem, mi a problémád
2017. júl. 29. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
71%
Másnap meghal, ezt már ne sajnáld tőle.
2017. júl. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Én azokat sajnálom, akiket megölt. Ezek után egy falat szárazz kenyér sem jár nekik.
2017. júl. 29. 10:20
 4/29 Shai-Hulud ***** válasza:
58%

Eltekintve attól, hogy mit követett el, amiért halálra ítélték, NEKI személy szerint azt hiszem elég nagy probléma lehet az a tény, hogy ki fogják végezni.

Igen, tudom, "a gazember meg is érdemli" - ami valószínűleg igaz, a bíróság ezért ítélte halálra.

De mindezzel együtt ő is egy emberi lény, még akkor is, ha nem éppen szimpatizálunk vele. Hadd legyen neki egy utolsó kívánsága, ami ráadásul nem is "akármi" lehet, hanem csak egy vacsora tartalmát választhatja meg...

Én a magam részéről nem sajnálom tőle.

2017. júl. 29. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Nagyon csúnya dolgot fogok írni, senki se vegye magára, de:

Ha magyarországon lenne halálbüntetés, és arra ítélnek azt a szörnyet, aki megölte a családodat, terhes feleségedet és két gyerekedet, és megtudnád, hogy utolsó vacsoraként luxus cikkeket eszik, nem sajnálnád tőle?


Még egyszer mondom, senkit sem szeretnék megbántani ezzel, csak megosztom a nézőpontomat.

2017. júl. 29. 10:27
 6/29 anonim ***** válasza:
79%
Nem sajnálnám tőle. Van egy utolsó kívánságra joga. És utána megkapja a méltó büntetését. Teljesen rendben van ez így. A te vacsorádat ne rontsa el ez a teljes mértékben kielégíthetetlen bosszúvágy - arra koncentrálj.
2017. júl. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Sulek Péter ***** válasza:
74%
Én sem háborodok fel rajta, sőt semmi negatívum, Durván megszegte a szabályokat megbüntették kész. Megkapja a méltó büntetését,mert ez jár neki, illetve ehet amit akar, ez is jár neki ennyi.
2017. júl. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 Sulek Péter ***** válasza:
71%

Nagyon örülök neki,hogy a válaszadók is normálisan gondolkodnak. Ez a normális, én a kérdezőt nem értem.

Vagyis értem, de tanulj meg kicsit empatikusabban gondolkodni :)

2017. júl. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
65%
Nem, nem sajnálnám tőle. A demagóg "bezzeg ha a te családod lenne" lózungokat meg hagyjuk már.
2017. júl. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem fogok együttérezni egy sorozatgyilkossal. Azt előre leszögezem, hogy nem értek egyet a válaszokkal, ezért senkit sem fogok értékelni. Jogotok van a véleményhez, én kérdeztem meg hogy mit gondoltok. A válaszok értékeléséhez nem lesz közöm.
2017. júl. 29. 10:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!