Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért szidják sokan Mészáros...

Miért szidják sokan Mészáros Lőrincet?

Figyelt kérdés
Sajnos eleve kevés videót, interjút lehet látni a polgármester úrról, látszik hogy rengeteg munkájuk van. Viszont azt látom, hogy a legtöbben kinevetik, szidják pusztán a beszédstílusa miatt és hogy rosszul hazudik. Persze, hogyha az összes idióta újságíró ugyan azokat a kínos kérdéseket teszik fel neki egymás után. Mi közük hozzá!? Kezdem megérteni, hogy nem akar nyilatkozni. Emellett folyton azt hajtogatják, hogy "megint ezt vett, azt vett Mészáros Lőrinc", de hát nem is ő veszi! Hanem a különböző cégei! Akkor miről beszélünk? Hát ő már 1991 óta vállalkozó!
2017. aug. 8. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Ne haragudj,de ennyire nem lehetsz naiv ! Azért szidják mert egy korrupt csaló ő is mint a legtöbb politikus, és nagy kutya !!! Szegény Lőrinc milyen rengeteg kemény fizikai munkával lett milliárdos ! Ha tisztességes munkával szedte volna össze ezt a nagy vagyont,már rég felfordult volna !
2017. aug. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Irigy Sorosbérencek
2017. aug. 8. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert sajnálják tőle a 100 milliárdnyi közpénzt


írigyek az emberek

Valakinek el kell költeni a sok adó forintot amit az átlag emberek fizetnek be


Na most lehetne iskolákra, korházakra meg hasonnló dolgokra is

De így hogy egyben oda adják Lőrikének egyszerűbb.

Könnyebb a költségvetést is elkészíteni.

És hát Lőrike nem egy irigy ember, és ad belőle Orbánnak is

Ne sajnáljátok tőle a pénzeteket.

Remélem kedves kérdező, hogy majd te se fogod sajnálni tőle azt a pénzt amit neki adtak és nem a te kezelésedre kellett volna fordítani.

Sajnos a diliházakra költött pénzt is Lőrike kapta

...Ha jól látom a kérdésből

2017. aug. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

"Hát ő már 1991 óta vállalkozó!"

Ehhez képest 2007-ben majdnem csődbe ment, 2008-09-ben éppenhogy fent tudott maradni a cége, majd a fidesz kormány alatt hirtelen 2010-ben 50, 2011-ben 300 millió forintos nyeresége lett, idén még már 100 milliárdja van...

2017. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 2-es válaszoló ! Ez nem irigység hanem felháborodás ! Vagy te szívesen élsz egy ilyen korrupt csaló világban ?! Mert én nem !
2017. aug. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
22%
Ez igaz az összes milliárdosra és a legtöbb gazdagra is!
2017. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert ha hihetünk a felméréseknek, akkor még a fideszesek többsége sem hiszi el, hogy önerőből lett Magyarország egyik leggazdagabb embere.


Kevesebb mint tíz év alatt ezerszeresére nőtt a vagyona, anélkül, hogy feltalált, vagy megújított volna bármit is.


"Mi közük hozzá!?"


Nem nekik van közük hozzá, hanem nekünk, állampolgároknak. Rengeteg közbeszerzésért felelős, közszereplő és nem utolsó sorban politikus, akinek morális kötelessége lenne nyíltan beszélnie a választóival.


"de hát nem is ő veszi! Hanem a különböző cégei!"


Nem én koccantam, hanem a kocsim. Nem én hívtam fel Erzsit, hanem a beosztottamat utasítottam rá. Nem a parancsnok húzta meg a ravaszt, hanem a katonája parancsszóra.

Remélem érted az összefüggést.

2017. aug. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert ugyanazt műveli, amit a Viktátor meg a farkaskái: a nép pénzét sajátjaként kezeli.

Mi közünk hozzá? Csak annyi, hogy a mi adónkból vágják tönkre az országot. Amúgy tényleg semmi.

2017. aug. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
1991-től 2009-ig gázszerelő cége volt.2010-től egyre több és több cége,érdekeltsége van,de nem tud elszámolni vele.A közbeszerzéseket sorra Ő nyeri egy rakás pénzt kaszálva ezzel méghozzá úgy,hogy semmilyen középfokú végzettsége sincs (bár ebben nem teljesen vagyok biztos)
2017. aug. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hajjaj, mert an miért...
2017. aug. 9. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!