Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Sólyom László már megint nem...

Sólyom László már megint nem lesz itthon az ünnepen. Mitől fél ennyire, hogy nem meg egyiken sem megjelenni?

Figyelt kérdés
2008. okt. 22. 20:26
 1/4 anonim ***** válasza:
80%

ezt nem tudom én se. de az én buksimban ő már örökké úgy fog megmaradni, mint "az ember, aki nem csinált semmit."

de most komolyan. én nem emlékszek rá, hogy akár egyszer is komoly elhatárolódott volna bármitől, vagy bármit jelentősen támogatott volna. Mádl nem ilyen volt. vagy legalábbis nem ez a kép él bennem róla.

2008. okt. 23. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
65%
Szerintem elévülhetetlen érdemei vannak abban, hogy széthúzzon az ország. Mikor az Alkotmánybiróság elnöke volt, nagyon objektiv megnyilvánulásai voltak, én nagyon örültem, hogy ő lett a Köztársasági Elnök, de azóta jobb ha ki sem nyitja a száját, mert csak árt az országnak.
2008. okt. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Ő senki más, csak Orbán talpnyalója! Erdélyben kell ünnepelni 56-ot, nemis idehaza!!! Szánalmas egy tesze-tosza ember, a köztársasági elnöknek lenne feladata az összetartás. Hát ő inkább széthúz! Remélem ottmarad Romániában!
2008. okt. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az se igaz amit kérdezel! Az elnök nyitotta meg az állami ünnepséget,délután utazott Romániába,hogy szót emeljen az erdélyi 56-osok rehabilitációjáért, és a székely autonóm régiójért.
2008. okt. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!