Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a migránsvál...

Mi a véleményetek a migránsválságról?

Figyelt kérdés
Válaszotokat indokoljátok meg, ha lehet! Köszönöm!

2017. nov. 20. 00:53
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
40%

Itt nincs ilyen...


Ha lesz (itt lesznek),lesz indoklás!

2017. nov. 20. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
1-esnek: Itt nincs, de eu-ban van! Vagy nem hallottál róla? Vagy ide nem gyűrűzik be? Amúgy meg volt egy 2015-ös év...
2017. nov. 20. 01:25
 3/27 Bihar Valatonon ***** válasza:
37%
Túl sok orsós führer viktort nézel...
2017. nov. 20. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
66%
A hülye kék soros hirdetések jobban zavarnak mint az a 0 migráncs akit eddig láttam.
2017. nov. 20. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
45%

Nekem ugyanolyan zavaróak itthon a bunkó csövesek meg a cék meg az őrjöngő tizenévesek meg a segélyen ingyenélők. Plusz engem egy fiatal fehér magyar férfi támadott meg, nem egy "gonosz migráns". Úgyhogy ennyit erről.

Plakátválság van leginkább, meg gyűlöletválság.

2017. nov. 20. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
43%
Az EU és a magyar kormány is elképesztően rosszul kezeli a kérdést. Senkit nem szabadna beengedni, aki nem törvényes úton érkezik az országba. A magam részéről kizárólag keresztényeket vagy ateistákat fogadnék be... És nem adnék nekik segélyt, hanem adókedvezményt meg ideiglenes állampolgárságot. Bár tudtommal ilyen nem létezik, de jogilag ki lehet dolgozni
2017. nov. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 Bihar Valatonon ***** válasza:
0%
Az a szép, és ami nagyon jól megmutatja, hogy ebben az országban mi is a mérvadó...egész a 80as évektől kezdve a 2000es évekig maga a nagyobb maguk a nagyobb nyomozószervezetek is elismerték pár éve, hogy Pesten nem egy gyilkos, sorozatgyilkos, terrorista, maffiafőnök, és miegymás bujkált miközben mindenhol keresték, de mivel az nem volt így "rémhírként" elterjesztve senki nem félt nem tartottak az emberek most meg megy ez a képtelen, és bugyuta baromság.... :D
2017. nov. 20. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
81%
Engem a cigányok jobban zavarnak.
2017. nov. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Bihar Valatonon - Én nézek ezt is, azt is! De te, látom, csak atv-t, meg hírtv-t nézel! Igaz, hírtv-t csak kb. 1,5 éve! Téged csak Kálmán Olgácska informál... Nézz néha mást is, hogy informálódj, mi van Svédországban, Németországban, és mindenütt, ahol tagadják a migránsválságot!!!


07:26-os kommentelőnek - Mondta valaki, hogy itt nincsenek bűnözők? A plakát-kampányt meg én is feleslegesnek tarom!


09:04-es kommentelőnek: Ebben szinte teljesen egyetértünk, de ezek zömét szerintem a kormány is így gondolja!


10:11 es kommentelőnek - Kérdezz meg egy olyan magyart, akinek pl. a kertjét "lelegelték" az átvonuló migránsok 2015-ben (stb.), vagy olyan ny-európait, akinek már volt tapasztalata terrorista/erőszakos migránssal! Őt nem zavarják a cigányok! Mert ott nincsenek (azokat is visszaküldték ide, akiket egyes tévéadók nagy csinnadrattával mutattak be annak idején!)! Ezt a problémát nekünk kell megoldani, de a migránsokat nem mi akartuk befogadni! Ezt oldják meg azok, akik őket "idecsábították"! Továbbiak a 09:04-esnek küldött válaszomban...

2017. nov. 20. 12:49
 10/27 anonim ***** válasza:
10%
ma 07:26 Korán van még az esti meséhez.
2017. nov. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!