Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ennyire félnek a magyarok...

Ennyire félnek a magyarok hogy már sok embert migránsnak hisznek?

Figyelt kérdés

A legújabb eset, a sokadik:

[link]


2017. nov. 27. 11:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
39%

Én pécsi vagyok, de nem hallottam róla. Sőt, az uszodába is sokat járok, mégsem mesélte senki.

Ez inkább egy rutinellenőrzés lehetett, csak az újságírók felturbózták a cikket, hogy valami ügyet csinálhassanak belőle.

2017. nov. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
4%

Azokat az eseteket miért nem mondod, amikor lakossági bejelentés alapján valóban az országba illegálisan belépő migráncsokat kaptak el a déli határnál?


Ez ugyanaz, mintha a boltban a biztonsági őr tolvajnak néz, pedig nem csináltál semmit. Joga van normálisan félrehívni, kipakoltatni a zsebeidet, aztán ha mégsem vagy tolvaj, akkor elnézést kér és utadra enged. Velem is volt már egyszer ilyen, pedig nem vagyok rossz arcú. Én sem sértődnék be, ha valaki migránsnak nézne és emiatt lenne egy ilyen "komoly ügy", mint ami itt is történt.


Értem amit mondasz, a kormányzati gyűlöletpropaganda szerintem is gond, de ez megint ugyanaz a valóságban, mintha azt látod, hogy valaki bemászik a szomszéd kerítésén, rendőrt hívsz, aztán kiderült hogy csak a szomszéd fia, mert elvesztette a kulcsát. Félreértés. Senki nem sérült. Senki nem hibás. Ennyi.

2017. nov. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
64%
Nem félnek, rettegnek a kormánynak köszönhetően. Múltkor hallottam a boltban beszélgette két öregasszony hogy templomba se mennek már mert a migránsok előbb utóbb felrobbantják azt is.
2017. nov. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
2: Az a baj, hogy azóta meg mindenkire kihívják már a rendőrséget, akit nem ismernek. Régen tényleg sok illegális határsértőt sikerült elkapni lakossági bejelentés alapján, meg is köszönték mindig a rendőrök, de azóta már tényleg túlzásokba esnek az emberek. Kömlő egyáltalán nincs közel a déli kerítéshez, mégis migráncsoktól (vidéken így mondják) rettegtek, miközben csak a Mindenszentekre mentek csak az emberek.
2017. nov. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
59%

Dehogy félnek. A félelem önálló cselekmény, a helyzet felismerésén alapszik, és annak megállapítása szükséges hozzá, hogy nem tudunk ellene tenni semmit.

Itt azonban egy ügyes propaganda benyalásáról van szó, gondolkodásról nem.

2017. nov. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%

A sokadik? :D

A propaganda az, amit te csinálsz meg a 444.

Nem tudom miért olyan nagy hír ez.

2017. nov. 27. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
38%
Lesz még itt könyvégetés meg boszorkány üldözés.
2017. nov. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

#1: Nem tehetek róla hogy tájékozatlan vagy, de persze egyből az uszodába jársz. Kicsit sem kamuszagú.


#6: "A sokadik? :D "

Nem tehetek róla hogy te is tájékozatlan vagy...


"Migránsnak nézték a temetőbe érkezőket egy hevesi faluban"

[link]


Migránsnak nézték, és rendőrt hívtak a segítőkre

[link]


Migránsoknak nézték a román vendégmunkásokat

[link]


stb...stb...

2017. nov. 27. 13:15
 9/13 anonim válasza:
Sajnos igen ☹
2017. nov. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
18%

"stb...stb..."


????:D

Kb pont ez a 4 eset történt :D

2 év alatt, egy 10 milliós országban most erre hivatkozol?

Úgy, hogy egyik esetnél ráadásul tényleg külföldiek voltak? :D

A propaganda még mindig te vagy.

2017. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!