Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyi rá az...

Szerintetek mennyi rá az esély, hogy az Iszlám Állam Magyarországon hajt végre terrorcselekményt?

Figyelt kérdés
Mert régebben megfenyegetett minket, hogy akár itt is hajthatnak végre.

2017. nov. 30. 09:32
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hakapeszi: Értem, hogy mit mondasz és igazat is adok neked, az ellenzék tényleg egyből véresszájjal ugrana és kiabálva támadná Orbánt. A gond az, hogy sajnos jogosan. Ahogy 10-es is írva röhögve vetettek egy hajléktalannal nem kevés SIM kártyát maguknak az ISIS, úgy, hogy ez senkinek fel se tünt. Miközben a TEK. A TEK meg nem kevés pénzt kap, vidékre sokszor nem jutt rendes rendőrautó, mert annyi pénzt csoportosítanak át a TEKhez.

Bolond módjára meg fokozza is feszültséget a menekültek között, mivel azokkal is leáll harcolni, akinek minden papírja rendben lenne és azokat se akarja beengedni. Feszült helyzetben meg persze, hogy könnyebb találni egy balekot, aki elhiszi, hogyha merényletet csinál, akkor a mennybe kerül csomó szűzzel, miközben a Korán tiltja, hogy a Szent Háború alatt is bármilyen sérülést okoz a civileknek, ert automatikusan pokolra jutsz.

Ilyen szempontból sajnos jogos lenne a fröccsögés. Ez is itt a gond az országban, hogy nincs olyan, aki megtudna védeni minket az ilyenektől.

2017. nov. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Hát a fenyegetés az más.. Én se jelentem be hogy holnap meg foglak pofozni.. XD
2017. dec. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem sok, nem érjük el az "ingerküszöbüket".
2017. dec. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!