Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért kéne nekem együttérezni,...

Miért kéne nekem együttérezni, megtürni egy szomáliai menekültet?

Figyelt kérdés
2017. dec. 30. 21:11
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
35%
Hát lenne szived elzavarni azok után utazott 2000km-t hogy felrobbantson 1 fél várost ?
2017. dec. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
56%
Együttérezni azért mert ő is ember. Attól függetlenül, hogy potenciális veszélyforrás... Sok mindent érdemel... Halált azt pont nem. Nem kell őket Európába beengedni. Szerintem ez végzetes hiba. De azzal sem értek egyet, hogy dögöljön meg mindenki ott ahol van
2017. dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
62%
Kit érdekel az együttérzésed? Semmit nem akar tőled, húzni akar nyugatra.
2017. dec. 30. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
69%
Már miért kéne? Én leszarom a szomáliai menekülteket, fontosabb dolgom is van, mint vele foglalkozni, meg rettegni tőle, amikor azt sem tudom, hogy ki fia borja. Egyet tudok, ha a családom életére tör, akkor kitaposom a belét. Amíg ez nem így van, addig felőlem azt csinál amit akar.
2017. dec. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
23%

'Hát lenne szived elzavarni azok után utazott 2000km-t hogy felrobbantson 1 fél várost ?'


Ehhez minek utazni 2000 km-t? Robbantson máshol, ha annyira piromániás :D

2017. dec. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
59%
Miért kéne nekem megtűrni egy magadfajta trollt? Hát ezért. Látod, az ilyen kérdések mindig csak addig viccesek, amíg nem te kerülsz a rosszabbik végére.
2017. dec. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
39%

Mert akkor ember és keresztény lennél.

Bár magyarul akkor sem tudnál helyesen írni.

2017. dec. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
36%

"Hát lenne szived elzavarni azok után utazott 2000km-t hogy felrobbantson 1 fél várost ?"

Mondanám, hogy gondolkodj el azon az ostobaságon amit írtál, de pont amiatt amit írtál, ennek nem lenne értelme.

2017. dec. 30. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
52%
Azért mert ő is egy emberi lény, aki a háború elől menekül, és megérdemli, hogy ne úgy kelljen leélnie az életét, hogy attól retteg mikor végzik ki, vagy lövik agyon valamilyen összecsapás során. Neki is csak egy élete van, és biztos, hogy ő is szeretne normálisan élni. Ha meg mindegyik menekült felrobbantaná magát, hidd el ezerszer több terrortámadás lenne. Nagyon kevesen vannak közöttük akik ennyire szélsőségesek.
2017. dec. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
29%
Az ég világon semmiért. Ne érezd rosszul magad, ha nem érzel velük együtt.
2017. dec. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!