Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Simicska (elvileg) miért akar...

Simicska (elvileg) miért akar betelepíteni migránsokat?

Figyelt kérdés
Mi haszna lenne belőle? Mit mondanak? Most attól függetlenül hogy igaz e vagy elterelés az egész. A kérdésre válaszolj kérlek.
2018. jan. 21. 13:14
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
14%
Ketegyen Orbánnak. A mai ellenzéknek annyi a programja, hogy minden jó ami Orbán programjában nincs benne.
2018. jan. 21. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
16%

Ész nélkül átvesznek mindent nyugatról. Elemi mérlegelés nélkül megtesznek mindent amit mondanak brüsszelben, beengednék számolatlanul is amigránsokat. És úgy általában az a programjuk, hogy azt valósítják meg ami Orbánnak nem jó.


Így akarnak választást nyerni egyébként -.-

2018. jan. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
83%
Eddig Soros, most már Simicska? :D
2018. jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
86%

Elvileg pont nem akarja,

Annyira az agyatokra ment a Sorosozás meg a Simicskázás, hogy összekeveritek a kettőt.

Ha jó Fidesztroll akarsz lenni, akkor tanuld meg, hogy Simicskát akkor kell felhozni, amikor a Jobbik vagy a plakátjaik szóba kerülnek, Sorost meg minden más esetben.

2018. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Sorost akartam írni, bocsi :D A kormány mit mond róla, miért? Mert miért-re sose hallok választ kormány oldalról. Többi oldal véleményét tudom
2018. jan. 21. 13:36
 6/15 anonim ***** válasza:
69%
Viccesek az ilyen emberek, akik azt se tudják mit akarnak kérdezni, de a kérdésre várnak választ :D
2018. jan. 21. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
75%

Ismeritek azt a kifejezést az SMS érából, hogy ROTFLMAO?


Mert most azt csinálom! :-DDDDDDD


Ezek után mondja nekem egy idejáró jobber is, hogy a gyakori nincs tele Fidesz trollokkal, és még ők szoktak nyafogni, hogy a jaja a balliberálisok megszállták az oldalt, meg csak röhögni járunk ide. Ahhoz képest elég szánalmas az erőlködésetek, mint látjuk.

2018. jan. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%
Hát bizony, egy bolond százat csinál....
2018. jan. 21. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Úristen! Véletlen rossz nevet mondtam. Nem mintha nem lett volna így is egyértelmű hogy kire gondolok. Amúgy meg gratulálok hogy te ennyiből eltudod dönteni hogy én milyen oldani vagyok. De elárulom a kedvedért, sose szavaztam Fideszre, csak éppen nem gyűlölöm olyan fröcsögő pofával mint egyesek.
2018. jan. 21. 14:06
 10/15 anonim ***** válasza:
58%

Ez most nagyon nem jött össze.


Az a baj, hogy sokan ilyen informáltság mellett mennek szavazni a Fideszre, miközben habzó szájjal szidnak mindenkit aki nem ért egyet a kormánnyal.

2018. jan. 21. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!