Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi lesz ennek a vége? Mi lesz...

Mi lesz ennek a vége? Mi lesz ennek az országnak a jövője? Mondjuk 5éven belül? Éhen halnak az emberek? Mert nem elég a gazdaság még a klímánk is drasztikusan változik és ez egy ilyen helyre nem jön jól. Olyanok leszünk mint egy dél-amerikai ország?

Figyelt kérdés
2010. jún. 5. 22:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
78%
Gazdaságilag Etiópia,lakosságilag India:)
2010. jún. 5. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
71%
etnikailag, színben már majdnem ott vagyunk...
2010. jún. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
69%
Na majd a Zorbán megoldja! Minden eszközt megkaptak hozzá a kétharmaddal..
2010. jún. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
46%
Jaaaaaj kedves Kérdező! Elvitt a sok negatív gondolat téged rossz irányba! Inkább koncentrálj a sok jóra, azokra akik építik az országot a napi munkájukkal, civil szervezetek, aktivisták, tanárok, orvosok, nővérek........és csatlakozz hozzájuk! Az időjárás legyen a legnagyobb bajod!
2010. jún. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Rendben,csak tudod én a reál világba élek és bőven a bőrömön tapasztalom a negatív változást évről -évre.És féltem a gyerekem jövőjét is.
2010. jún. 6. 09:00
 6/26 anonim ***** válasza:
39%

Hát hallod te nagyon frusztrált lehetsz.

De van megoldás! Koncentrálj a jóra ami történik, és a problémákat meg old meg.

2010. jún. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
29%

"Mi lesz ennek a vége? Mi lesz ennek az országnak a jövője? Mondjuk 5éven belül? Éhen halnak az emberek?"


Éhenhalni most sem egyszerű, 2011-től vagy 2012-től pedig érezhető lesz a gazdasági fellendülés, és 2015-ben még valószínűleg tartani fog (egyébként függetlenül attól, ki van kormányon).


"a klímánk is drasztikusan változik"


Ez nem tűnt fel nekem. Nem dőltek meg a hőmérsékleti rekordok.


"Olyanok leszünk mint egy dél-amerikai ország?"


Mármint pl. elterjed a salsa? Már most is elég divatos, bár ki tudja, lehet, hogy még népszerűbb lesz.

2010. jún. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
66%

Ha nem akarsz éhen halni vegyél egy kis kertet, vagy ha már van akkor ültesd tele krumplival.

A többiről már nem te tehetsz.

2010. jún. 6. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
52%
Én írtam a pozitív gondolkodást! Most miért vagyok lepontozva? :( Azt akartam kifejezni, hogy a rossz mellett a jót is lássátok meg, és értékeljétek! Nem minden a pénz! Igen tudom, hogy mi van, meg hogy fontos! De vannak emberi értékek, amik ugyanugy fontosak! Csak persze azt a média nem mutogatja, hogy ki hogy építi az országot! Panaszkodásból, nem lehet megélni!
2010. jún. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
86%
Mind megdöglünk, MIND!!! Egytől-egyig!! :'(
2010. jún. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!