Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A németek hogy állnak a...

A németek hogy állnak a menekültekhez?

Figyelt kérdés

Annyira negatívan, mint a magyarok?7

A másik kérdésem, hogy a magyarok miért félnek ennyire, amikor a lakosság 90%-a még életében nem találkozott egyel sem. Jól gondolom, hogy a média uszítja ennyire a népet?



2018. jan. 27. 19:05
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
54%

Látom ismét szépen összefújta a szél a rasszista söpredéket, akinek persze mindig van rokona odakint, aki összeomlást emleget.


A valóságban a németek pedig normálisan állnak a kérdéshez: valódi menekültet befogadják, gazdasági bevándorlót elküldik. És nem, nem ebből áll az egész politika, ez nem Orbánisztán.

2018. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
39%
A németek nem örülnek nekik, ezt konkrétan bizonyítani lehet. De ha tudnák, hogy mi előtt állnak, hogy ami most van, az csak az előszele annak, ami lesz, akkor senki se tudja,hogy mit fognak szólni. Hát a közbiztonságnak annyi, az biztos Sokan nem is hiszik, vagy nem tudják, hogy a különböző országog biztonsági szervei évek óta verik a tamtamot, hogy fejezzék be a migránssosdi játékot. Mintha mind süket lenne. Szentember 11-e után sok szakértő azt mondta: Az hogy az USA valamelyik nagyvárosában atombombát fognak robbantani terroristák, az nem kérdés, csak a mikor a kérdés Azonban oda atomfegyvert csempészni nem is olyan egyszerű. Azonban Európa most ebben is az élre állt, hála Merkelnek, Junkersnek meg a liberális lobbinak. A terrorista félelmet, vért akar, mindent megtesz a célja eléréséért és az illegális bevándorlás pedig tökéletes alkalom az ilyen dolgokhoz. A németek, svédek franciák, stb. most már évtizedekig viselik a következményeket - sebaj, minden rosszban van valami jó - legalább meglátjuk a liberalizmus igazi arcát.
2018. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Miért kell egymást mindig sértegetni? 2018-ban még mindig ezen a szellemi szívvonalon tartunk?
2018. jan. 27. 21:28
 14/28 anonim ***** válasza:
37%

"Miért kell egymást mindig sértegetni? 2018-ban még mindig ezen a szellemi szívvonalon tartunk?"


Kis butusba, egy provokatív kiírással való pofonfa rázásért mire számítottál?

2018. jan. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Tényeket közöltem, nem sértegettem vele senkit.
2018. jan. 27. 22:00
 16/28 anonim ***** válasza:
Üsd be a YouTube keresőbe azt, hogy Berlin migránsok, a többit majd meglátod!
2018. jan. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
88%
Hogy az én 10+ éve kint élő ismerősömet idézzem: a többséget a legkevésbé se érdekli. Eddig is tele voltak bevándorlókkal (főleg törökök), nem most láttak életükben először. Inkább kisebb radikálisabb csoportok vannak, de ők komolyabban ellenzik, lásd menekültszállók felgyújtása. Hazánkban a többség elutasító, de "csak a szája jár" kategóriában.
2018. jan. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
22%
Nekem viszont több rokonom is él odakint, de egy barátom évek óta Berlinben dolgozik. Ráadásul biztonsági őrként. Hát ő nincs elájulva, a németek bizony különbséget tesznek a vendégmunkások és az illegális bevándorlók között. Mindan amit Nógrádi György és más biztonságtechnikai szakértők mondtak a szeme előtt válik valóra...
2018. jan. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:

Gondoltam, érdemes megnézni...


[link]

2018. jan. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim válasza:

Nógrádi mint biztonságtechnikai szakértő.

Jó az biztonságpolitikainak is, de igaz, ezen a szintem felesleges ezt feszegetni.

2018. jan. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!