Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Van olyan, aki nem gondolta...

Főzős Laci kérdése:

Van olyan, aki nem gondolta volna az új polgári kormányról, hogy lesznek korszakalkotó döntései?

Figyelt kérdés
Mert ez a mai 29 pont csattanós válasz a kétkedőknek.
2010. jún. 8. 18:11
 1/5 anonim ***** válasza:
59%

amíg nem lép a megvalósulás útjára, addig ez sem több, mint bármi amit eddig igérgettek...


egyébként nincs benne semmi korszakalkotó

2010. jún. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Ezekről a döntésekről kiderülhet,hogy nem is olyan jók. Már ma lehet tudni,hogy újra csak a gazdagoknak lesz kedvező,az ország többségének nem. Sőt,lehet,hogy még mélyebbre fognak csúszni a nyomorúságba.

A többit pedig csak akkor lehet majd elbírálni,ha néhány hónapig-évig érvényben lesz.

Ami szépen hangzik,az nem biztos,hogy a gyakorlatban is az.

2010. jún. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Az elsővel értek egyet, még ne kiabáljuk el.

Világmegváltó ötletek nincsenek benne, de első látásra nem tűnik olyan rossznak.

A lényeg, hogy hogyan valósítják meg, és erre hogyan reagálnak a vállalkotók.


Korszakalkotó ötleteim meg nekem is vannak :-P

2010. jún. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem kifejezetten korszakalkotó döntések:)

Ha egy pár dologba bele is lehet kötn(mert bele lehet) akkor is vannak korszakalkotó dolgok.Nem vagyok egy fidesz szimpatizáns de abszolút elégedett vagyok most.

2010. jún. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
36%

Ezek nem korszakalkotó döntések, legfeljebb azért tűnnek annak, mert a magyar lakosság 2004 óta elszokott attól, hogy cselekvőképes, határozott, összeszedett, koncepcióval és programmal rendelkező kormányok is létezhetnek.


Amilyenként ma a kormány bemutatkozott, olyan egy átlagos, normális kormány egy átlagos, normális demokráciában. Nem különleges, nem korszakalkotó. Csak a mai Magyarországon tűnik annak, az elmebeteg Gyurcsány ámokfutását és az általa okozott károk csökkentésére szorítkozó Bajnai-féle ideiglenes kormány működését követően.

2010. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!