Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Március 16-án valóban ingyenes...

Március 16-án valóban ingyenesen lehet bemenni a Parlamentbe?

Figyelt kérdés
Vidékiek vagyunk és édesapám nagyon szeretné megnézni, de eddig dolgoztunk. Ő viszont nyugdíjas lett és pénteken én is szabad lennék. Azt mondta a televízió bemondta, hogy pénteken ingyenesen lehet bemenni. Ez mennyire fedi a valóságot, csak mert erre vonatkozó információt sehol nem találtam. Köszönöm
2018. márc. 14. 09:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Nemzeti ünnepekkor átlalában valóban ingyenes, viszont brutál nagy sor szokott lenni, szóval érkezzetek nagyon korán és készüljetek fel, hogy órkat kellhet várni.


[link]

2018. márc. 14. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyufát viszel? :D
2018. márc. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Természetesen a kiállítások és hazánk történelmi ereklyéi érdekelnek, a mellette székelő bohócok annyira nem! A gyufás felvetés meg azért nem helytálló, mert attól, hogy az örömlányok siralmasak nem biztos, hogy a kupi épületét kéne porig rombolni! Szép és jó a Parlament, bár akadnak sötét foltjai...
2018. márc. 15. 13:06
 4/7 anonim ***** válasza:

Én szóltam :D


[link]

2018. márc. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Szóltál bizony! 2 órát álltunk sorba, volt aki cseles akart lenni és bepofátlankodott a külföldiek elé. Ronggyá áztunk, de édesapámért mindent. Sajnos anyu 16 évnyi betegeskedés után tavaly nyáron itt hagyott minket. Rá két hónapra ment nyugdíjba apu és lett szívritmuszavara. Ezért amit szeretne, azt mindenképp meg akarjuk adni neki (gyerekei). Hárman vagyunk, én megígértem, hogy erre felviszem, csak az eső, meg a sor volt ellenünk. Kicsit csalódott volt, mert messzire volt a korona és ki sem volt rendesen világítva, de az élményfaktor megmarad neki!

Köszönöm még egyszer a segítséged, információd! :)

2018. márc. 17. 18:01
 6/7 anonim ***** válasza:
:)
2018. márc. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

és pont ez a család furakodott... (a végén látható)

[link]

2018. márc. 17. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!