Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Semjén miért nem tartja...

Semjén miért nem tartja tiszteletben a svéd törvényeket?

Figyelt kérdés
2018. márc. 24. 15:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Mert a magyar törvényeket sem képes...
2018. márc. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Szerintem Semjén esete a rénszarvassal igazolja, hogy Magyarországnak a Fidesz kell. Ha egy ilyen nagyszerű, becsületes, keresztény elveket valló férfi, mint Semjén sem képes betartani idegen országokban a törvényeket, mit várunk a migránsoktól? És mint tudjuk, az ellenzék idetelepítené fél Afrikát! Egyedül a Fidesz óv meg minket a betolakodóktól!
2018. márc. 24. 15:18
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Miféle svéd törvényeket. Közismert tény, hogy Svédország NO GO zónáinak egyesülésével iszlám kalifátus jött létre az egykori Svédország területén, Skandarábia néven. Semjén Zsolt Miniszter Elnök Helyettes Úr pedig nemzeti keresztyénként nem vette figyelembe a sharia törvényeit amit ott bevezettek, de ez csak Igaz Magyar bátorságra vall. Ezért szavazok a Keresztyén Demokrata Párt jelöltjeire április 8-án!
2018. márc. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Elfelejtette, hogy nem Magyarországon van.
2018. márc. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Estádio de Felchút ***** válasza:
81%
Mert barátom a kdnp, s külön Semjén Zolt!
2018. márc. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Te, vadászni mindenki úgy megy, hogy a helyi szervező odaviszi a vadászterületre, és ott vadakra lő. Így megy Magyarországon is. Senki nem fogja előtte idegen állam törvényeit olvasgatni. A szervezőnek kell biztosítania, hogy elmondja mire lőhet, és esetleg mire nem.
2018. márc. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

"Időpont ma 16:16"


Ez nyilván így van, de attól még ő húzza meg a ravaszt...

2018. márc. 24. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

7.


És?


Elő kell venni a papírt, amit aláírattak vele, és jól át kell böngészni a lábjegyzetet is. Hogy ki, mit, hogyan, mikor, stb.


Ha meg baráti alapon ment, és nem volt papír, akkor a vendéglátó felelős a vendégért. Mint én is, amikor valaki vendégségben valaki nálam valamit csinál.

2018. márc. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Időpont ma 17:31


Mit és? Ha gyorshajtásból adódóan balesetet okozol, vonják azt felelősségre aki a jogsit adta neked? Hiába te aláírtad, tudtad, hogy nem szabad gyorsan hajtani, amikor megkapta a papírt, nem. Akkor? Nem a kibúvót kell keresni, hanem vállalni a felelősséget és nem másra hárítani.

2018. márc. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"Mint én is, amikor valaki vendégségben valaki nálam valamit csinál."


Miért lennék már érte én a felelős? Erre találták ki pl a privát felelősségbiztosítást is. Ha én máshol/másnál, más tárgyában kárt okozok (nem szándékosan), akkor kifizetik. Ennyi erővel a betelepített dugi migránsok után is mi vagyunk a felelősek, mert idejöttek az országunkba? ugyanmár.

2018. márc. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!