Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Facebook miért csak a napokban...

Facebook miért csak a napokban kezdte szűrni a politikai hirdetéseket?

Figyelt kérdés

Nem tudom feltűnt-e már többeknek, hogy mikor az idővonalat húzzuk lefele néha ugrik egy kicsit. Aztán ahogy néztem lassan húzva ha valami politikával kapcsolatos tartalom jönne, azt tünteti el automatikusan.


Ezt miért nem tudták egy hónappal előbb megcsinálni?



2018. ápr. 3. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
58%
Mert most teregették ki a Facebook "szennyesét" és gondolm most megpróbalta picit összeszedni magát a cég.
2018. ápr. 3. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az nem adatok gyűjtésével volt kapcsolatos? Vagy rosszul tudom, csak apróbb infokat hallottam róla.
2018. ápr. 3. 00:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Az az adatgyűjtés érdekes dolog. Nekem egyetlenegy hirdetést hozott be, valami Momentumos baromságot. Fel nem foghatom, miért, sose lájkolgatok, nem követek semmilyen médiumot, pártot, politikai jellegű tartalmat a facebookon, pár kép van fent főleg utazásokról, ezzel és kultúrával kapcsolatos csoportokban vagyok bent. A profilomban csak az iskoláim, egyetem, születési dátum van. Amúgy pedig rühellem a zsúrpubik viccpártját, soha eszembe nem jutna rájuk szavazni. Le kéne cserélni a szakértő csoportot.:D
2018. ápr. 3. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem csak politikai hirdetésekkel teszi ezt a facebook, hanem mindegyikkel. Nálam videójátékos oldalt is ugrott át így.
2018. ápr. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!