Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek is undorító, hogy...

Szerintetek is undorító, hogy Homonnay Gergely író, a Puszi, Erzsi! Című könyv szerzője arra használja fel a cicájának a rajongói oldalát, hogy politizáljon, hangulatot keltsen, gyűlöletet keltsen, és uszítson?

Figyelt kérdés
Arról már nem is beszélve, hogy a "gyerek" egy politikához nem nagyon értő Gyurcsány-fan, akinek elég annyi, hogy Gyurcsányra és a pártjára szavazzon, hogy Gyurcsány egyszer kinn volt a pride-on... Az már nem érdekli, hogy egyébként Gyurcsány Ferenc volt az, aki tönkretette a magyar gazdaságot 2006-ra... És ezt a mentalitást terjeszti, amivel szerintem elég nagy kárt is okozhat, hiszen elég sok követője van.

2018. ápr. 6. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Nekem inkább az az undorító, ami közmédia néven megy az M1-en. Az, hogy egy magánszemély mit csinál a saját oldalával, az ő dolga.
2018. ápr. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Van neki saját oldala is, illetve van a cicájának is oldala. A saját oldalán tényleg azt csinál amit akar. De cicáját nem a politika miatt szerették meg a könyvében úgy vélem. Úgyhogy meglehetősen gusztustalan egy állat népszerűségét arra használni, hogy terjessze a saját politikai nézeteit. Nagyon szeretem a könyvét, és a cicáját is, de a cica facebook oldalán kb 0-24-ben a politika megy, ami szerintem felháborító, mert nem a politizálásával érte el a cica, hogy szeressem!


Sőt, azt gondolom, mivel a cica nyilvánvalóan nincs tudatában annak, hogy a Homonnay mire használja a cica rajongói oldalát, ez az én szememben egyfajta állatkínzás is...

2018. ápr. 6. 23:05
 3/6 anonim ***** válasza:
40%

Állatkínzás? Már bocs, de ezt te sem gondolhatod komolyan...


Az a macska egy jó kis brand, miután felfuttatta, használja az oldalt más igék terjesztésére is. Lehet, hogy nem értesz vele egyet, szerintem sem kellene Gyurcsányt isteníteni, de attól még más megteheti.


Tibi atya sem a saját oldalával futott be, hanem egy branddel, de mögötte nyilván ugyanolyan magánemberek állnak. Ők is politizálnak. Szerintem nincs ezzel semmi gond, nem kell, hogy tabu legyen a politika.


A gondok tényleg ott kezdődnek, amikor közpénzből megy a propaganda 0-24-ben minden fórumon.

2018. ápr. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
De, abszolút undorìtò de ízlés dolga. Viszont Ő nem politizál, csak simán heccel, egy primitív tuskò, mások legyilkolására, uszìtásra örömmel buzdít. Az ilyen wannabe celebek fröcsőgését ne nevezzük politizálásnak, az ott kezdődik - ha már ellenzékit kell mondani- amit TGM csinàl.
2018. júl. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%

Az egy elképesztő ocsmány szarember.

Nem "ellenzéki" és nem "politizál" hanem egy ostoba tuskò.

2019. júl. 19. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
87%
Egy nagyon bunkó, primitív gazember. Csak, a cicát sajnálom, hogy ilyen ocsmány, senkiházi gazdája van.
2020. nov. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!