Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A déli határvédelem érdekében...

A déli határvédelem érdekében szükségessé vált az orosz katonai segítség is?

Figyelt kérdés

Szerintetek a 2/3 fejében már megfordult, hogy a déli határ annyira durva meg komoly meg veszélyes meg felháborító, hogy segítséget kérünk, méghozzá Oroszországtól?

Orosz katonák védelmezik határainkat, orosz-magyar pénzből, és az ország belső területén is ellenőrizhetnének később bárkit mint akár egy átlagos rendőrjárőr?


2018. ápr. 9. 00:34
 1/10 A jó édes ***** válasza:
87%
Igen, a NATO tagállamokban kifejezetten jellemző az orosz katonai segítség.
2018. ápr. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
#1 csak nehogy a NATO is civil szervezet legyen ;)
2018. ápr. 9. 00:36
 3/10 anonim ***** válasza:
22%
Simán elképzelhetőnek tartom. Szégyen.
2018. ápr. 9. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

"Simán elképzelhetőnek tartom. Szégyen."

Délután 6kor még azt is elképzelhetőnek tartotta a baloldali összefosás, hogy ők fogják adni a miniszterelnököt!

2018. ápr. 9. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
38%
Én ezt nem gondoltam, de a 2/3-adon bevallom férfiasan, meglepődtem. Ezek után az első lépés az alkotmánybíróság leépítése lesz és bumm, újból orosz diktatúrában élünk.
2018. ápr. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én is meglepődtem a 2/3on! De ez nem a fidesz győzelme, hanem az ellenzék bukása!
2018. ápr. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ezt nem vitatom. De elnézve a szavazati arányokat, vidéken az sem számított volna, ha egyetlen egy ellenzéki párt van, mert úgyis mindenki a Fideszre szavazott, és ez megdöbbent.
2018. ápr. 9. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Engem is!
2018. ápr. 9. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nem pontoztam senkit.


A kérdés egyértelműen fikció, csak a képzelet szüleménye. Személy szerint megdöbbentem, legalább ne lenne ekkora többségük. Úgy vélem, az emberek ezek szerint imádják őket, én tiszteletben tartom ezt. Az biztos, hogy gőzerővel tervezem a minél előbbi távozást, én így fejezem ki véleményem.


Ettől függetlenül beszélgessünk szabadon, menjünk át OFF topicba!

2018. ápr. 9. 00:54
 10/10 anonim ***** válasza:
66%

"Úgy vélem, az emberek ezek szerint imádják őket"

Szerintem kicsit sem!

Csak nem volt alternatíva, a jobbik a balra tolódásával amennyit nyert annyit vesztett is.

Az lmp vidéken nem igazán szólt senkihez.

A bal oldal (mind) meg annyira hiteltelenné vált az összefogással (vagy nem összefogással, maguk se tudták), hogy az emberek már a kérdéseiket sem hitték el!

Szóval itt szerintem az ellenzék bukott hatalmasat. Most lehetne megújulni (ahogy le is mondott Vona, Hadházy, az mszp vezérkar ) de ugye GYF ebben sem partner, sütögeti a saját pecsenyéjét (eliszogat mellette).

Pedig amíg ő porondon van a baloldal hiteltelen!

2018. ápr. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!