Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A zs. Ók miért utálják Orbánt...

A zs. Ók miért utálják Orbánt és miért kampányolnak ellene folyamatosan?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 9. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
61%

Sok zsidót ismerek, akik nem utálják Orbánt... maradjunk ennyiben.


Tehát a kérdés hogy is hangzik?

EGYES emberek miért utálják? Csak. Amiért egyes emberek meg az ellenzéket utálják.


Az utálkozó réteget hagyjuk meg maguknak megfőni a levükben és hogy egymást egyék. A többiek meg tegyék a dolgukat és normálisan viszonyuljanak egymáshoz.

2018. ápr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%
a zs. ók találták ki a kommunizmust is, az egész baloldal tőlük ered
2018. ápr. 9. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
34%
Mert utálják a hazaszerető embereket, rettegnek tőlük és marhára nem céljuk, hogy egy országban rend legyen és elégedett állampolgárok.
2018. ápr. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem nem utálják.

Legalábbis a magyar zsidó szervezeteknek nincs rossz kapcsolatuk a kormánnyal.

Egy-egy fanatikus, szélsőségesen liberális, baloldali megnyilvánulást láttam már egy-egy zsidótól. De mástól is. Szóval nem mindenki ugyanolyan, nem mindenkinek ugyanaz a véleménye.

2018. ápr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Orbán és bandája is zs...ó, ezért nem értem...
2018. ápr. 9. 12:24
 6/9 anonim ***** válasza:
60%

Szerintem ezt rosszul látod. A Fidesz egyáltalán nem zsidóellenes, sőt. Sok zsidó tagja van, Deutsch, Fónagy, sokan. Kiváló a kapcsolata Izraellel.


Lehet, hogy meglepőt mondok, de magyar zsidóság túlnyomó többsége ma már nagyon is lojális, hazaszerető "jó magyar ember". Csak épp pár liberális nyavalygó az, aki a médiában megjelenik. Ezek nem is igazi zsidók, ezek olyan zsidó származású emberek, aki egyetlen eszköze a zsidósága kifejezésére az, hogy tagadja a magyarságát és gúnyt űz magyar értékekből. Nem vándorol ki Izraelbe, ugyan, ott meleg van, katonáskodni kell, nyelvet kell tanulni, robbantanak a palesztinok, kemény, kapitalista társadalom, nincs szükség annyi szürke kardigános szobaesztétára.


A magyar zsidónak a háta közepére nem kell a migráció. Miért, a sarki fűszeres Kohn - bácsinak jó lesz, ha ide muszlimok jönnek nagy számban? A francokat lesz jó.


A Fidesz jó érzékkel afféle békejobbot nyújtott a magyar zsidóságnak és ezzel megnyerte magának.

2018. ápr. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én ezt azért kérdezem, mert a zs ismerőseim a Facebookon örökké Orbánt szidják. Ez nyilván nem jelenti azt, hogy minden zs ezt csinálja, de én ilyeneket látok csak.
2018. ápr. 9. 12:32
 8/9 A jó édes ***** válasza:
Ne hülyéskedj - a magyar ortodox zsidó közösség oda van Orbánért, amiért muszlim-ellenes politikát folytat. Hallgasd csak meg párszor Köves Slomó rabbit micsoda rébuszokban beszél és hogy lehordta pl. Vonát.
2018. ápr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Számomra is érthetetlen, hogy az ország/világ zsidóságának egy része miért migráció párti. (S még csak nem is akarok sorosozni.) Ha minden igaz, ők a radikális iszlám legfőbb célpontjai.
2018. ápr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!