Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Egy közmunkásnak ugyan annyit...

Egy közmunkásnak ugyan annyit kell dolgoznia teljesítményben, mint ugyan abban a munkakörben egy nem közmunkásnak?

Figyelt kérdés
2018. máj. 6. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Nem kell! Amennyivel kevesebbet kapsz, dolgozz annyival kevesebbet! És várd az eredményt!
2018. máj. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
33%

Nem kötelező közmunkásként dolgozni.

Ennyi.

2018. máj. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak többet dolgozok, mint a többi nem közmunkás társam. Mindenkinek én segítsek a saját munkám mellett, de nekem nem segít senki.
2018. máj. 6. 12:59
 4/8 anonim ***** válasza:
nem. Egy közmunkásnak annyit kell dolgoznia, amennyit megkövetelnek tőle. Neki tilos a szakszervezetbe belépnie.
2018. máj. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nekem a megköveteléssel van bajom.
2018. máj. 6. 17:16
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ugyanannyi az elvárás, a munkaidő is ugyanannyi.

Ahol előtte voltam szintén közmunkán, ott 1 közalkalmazott mellett voltam, ott több volt az elvárás, mert ő bizonyos gazdasági dolgokat nem értett és nekem kellett megcsinálni.

2018. máj. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
83%
Ez attól függ, hogy hol közmunkás. Függ az önkormányzattól és a feladattól is. Itt például egy ember egynapi munkáját vagy 10-en csinálják egy hétig :D
2018. máj. 11. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

Pontosan ezt mondtam. Ha azt követelik, hogy többet tudjon az alkalmazottnál,akkor azt kell teljesítenie, ha azt, hogy két hét alatt végezzen el egy fél napos munkát, akkor azt.


Itt nem a megköveteléssel van probléma, nem is a +közmunkával", hanem azzal a céllal, amiért létrehozták. A totális káosszal. Ha akarom fölösleges, ha akarom hasznos. Ha akarom megfizetem, ha akarom nem. Ha akarom megalázom, ha akarom nem. Nekem a félreértelmezéssel is bajom van, a szuverén emberi lény eltörlésével is bajom van, az önkénnyel is balom van (akkor is, ha "jó" önkény), de a legfőbb bajom azzal van, hogy a társadalom ilyen szépen elfogadja. Mert ezzel azt fogadja el, hogy bármit tehetnek vele. Tesznek is.

2018. máj. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!