Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Ma nálunk melyik az a jogvédő...

Ma nálunk melyik az a jogvédő szervezet, amelyik nem csak a nevében az, hanem érdemben is tesz valamit?

Figyelt kérdés

azaz ahogy szokták mondani, nem csak megélhetési jogvédők, hanem ténylegesen céljuk a jogvédelem?


létezik ilyen vagy amelyik létezne, az is meg van félemlítve?

(az a gond párat próbáltam, de a tapasztalat lesújtó, kíváncsi lennék, esetleg mond-e valaki még másikat, amelyik nem jutott eszembe)



2018. máj. 6. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Miféle jogot kéne védeni?
2018. máj. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Elsősorban az állam az, a civil szervezetek pedig az állam túlakpásaira/hiányosságaira vannak kitalálva.


Szóval ha nem állami szervvel van bajod, akkor először a rendőrséget vagy az illetékes hivatalt ajánlanám. Ha az álammal van baj, akkor az ügy jellegétől függ.

2018. máj. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
épp ez a baj, állami szervvel szemben kellene, de az eddigiek beijedtek ... azért keresnék valami komolyabbat.
2018. máj. 6. 22:41
 4/11 anonim ***** válasza:
Lényegében továbbra sem tudunk semmit, így nehéz lesz...
2018. máj. 6. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
DAS
2018. máj. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

a leírt maffiaszervezet közül az egyiknek a bűncselekményei ellen kellene fellépni, de képtelenségnek tűnik.


a DAS ilyen ügyeket is vállal? ez meglep, de őket még nem próbáltam.

2018. máj. 7. 04:44
 7/11 anonim ***** válasza:
Én a jogaimat magam védem sikerrel. A tiédet nem vállalom.
2018. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Állami maffia szervezet"?

Mi a gondod a NAV-val?

2018. máj. 7. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

igazából sztem ez bármelyik állami "cégre" elmondható, teljesen hajmeresztő állapotok vannak, mióta látom és tapasztalom a dolgokat.


de sztem itt már jogvédő szervezet se segít, csak a sajtó, annyira eldurvultak a dolgok, ezelőtt én se gondoltam volna h É-Koreában élünk, és de ... nagyon durva

(most a legutolsó húzásuk az, h kitalálták h elveszett az egész iratanyag, mert közöltem h újságíróval be akarunk menni iratbetekintésre ... ennyi, volt kb 800 oldal, eltűnt az egész, és még kedvesen meg is mondják, mintha ez olyan természetes lenne, de persze részükről érthető hiszen páran megütnék a bokájukat, csak szal megint az a kérdésem, hol élünk ....)

2018. máj. 7. 14:56
 10/11 anonim ***** válasza:

Rébuszokban beszélsz! Meg vagdalkozol ész nélkül. A másik oldal álláspontját meg nem ismerjük.

Ha konkrét üggyel kapcsolatban van problémád, akkor menj a felettes szervhez.

Nem kell északkóreázni meg holélünközni. Megy a semmire a hangulatkeltés.

Ha meg tényleg van vaj a füled mögött akkor lapítani kell, vagy kicsengetni.

2018. máj. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!