Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Hitlerről szóló dokumentum...

A Hitlerről szóló dokumentum filmek hány százaléka hihető?

Figyelt kérdés

2018. jún. 23. 09:29
1 2 3 4 5 6
 1/51 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem (majdnem) mind az, csak épp nem objektív. Csak a valóság egy részét mutatja be.
2018. jún. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/51 anonim ***** válasza:
85%

miért mi a hihetetlen bennük? :D

nem inkább a valóságtartalmukra akartál rákérdezni? mert nem ugyanaz a kettő.

2018. jún. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/51 anonim ***** válasza:
27%
Az a baj hogy az angolszász propaganda miatt nem hihető el nagy részük de ha mondanom kéne kb 20 30% ami 95% ban igazat mond.
2018. jún. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/51 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem nagyon elfogult lehet, bár a bemutatása megegyezik a médiavezérek és a többség véleményével. Akiknek viszont nincs igazuk. Képtelenség, hogy egy 10-szer több áldozatot szedő, az első ütést bevivő oldal lett volna a kevésbé rossz, az Európát romba és 50 év kommunizmusba döntő oldal a felszabadító. Olyan kijelentések, hogy Hitler kiirtotta volna az összes szlávot, vagy fél Európa a rabszolgájuk lett volna, ezekkel kapcsolatban szkeptikus vagyok.
2018. jún. 23. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/51 A kérdező kommentje:
Láttam olyan filmeket ahol a szexuális aberrációit ecsetelik és itt éreztem azt, hogy ez már gúnyolódás, és innentöl nem nagyon hiszek már el sok mindent, ezért kérdezem.
2018. jún. 23. 10:18
 6/51 anonim ***** válasza:
100%
Valamit nem hiszel jobban utána kell járni, ma az interneten már rengeteg akkori hivatalos dokumentum elérhető.
2018. jún. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/51 anonim ***** válasza:
52%
Hitlerről még mindig nem lehet objektíven beszélni csak démonizálva. És ez igy is fog maradni ameddig a ballib oldal 70 év távlatából vele riogat 0-24-ben.
2018. jún. 23. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/51 anonim ***** válasza:
46%

Mondjuk igazából Hitlerről elég sok mindent eltitkoltak (Joseph Goebbels ötletére) és megsemmisítettek dokumentumokat a háború végén (Még az utolsó napokban az Új Birodalmi Kancellárián a Führerbunker mellett) szóval csak azoknak hihetünk amik megmaradtak vagy elmondtak róla a túlélők.

De igazából nem kell történésznek lenni ahhoz hogy tudjuk hogy tömeggyilkos volt és hogy Európa minden nemzete megsínylette a háborút amit ő kezdett.

2018. jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/51 anonim ***** válasza:
62%
8-as, ezzel vitatkoznék. Churchill vagy Sztálin tömeggyilkos volt sokkal inkább. A társadalom egy kisebb része nem tartja tömeggyilkosnak. Ugyanez a rész pontosan tudja, hogy kik vezetik igazából a nagyobb államokat, és tovább látnak az orruk hegyénél.
2018. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/51 anonim ***** válasza:
26%
Egyáltalán nem ő kezdte a háborút. Ha visszaütsz valakinek, akkor nem te kezded a verekedést. Lengyelország óriási német területeket lopott, és kettészakította Németországot, Franciaország, ha nincs Hitler, még a 40-es években is megszállás alatt tartotta volna Németország legfontosabb részét, hatalmas jóvátételre kötelezték Németországot igazságtalanul, stb. Hogy ebből hogy lehet azt kihámozni, hogy Németország kezdte a konfliktust...
2018. jún. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!