Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Magyarországon miért divat...

Magyarországon miért divat tömeggyilkos politikusokat is úrnak szólítani? Ez nem álságos?

Figyelt kérdés

2018. júl. 2. 22:31
 1/5 anonim ***** válasza:
15%

Nem, a magyaroknak ez teljesen normális. Nem számít, hogy emberek tízezreinek a haláláért felelős, mert szétcseszte az egészségügyet, sőt, ez csak annak a jele, hogy milyen kemény gyerek és megérdemli, hogy ott legyen, ahol van.

Beszélgettem múltkor egy orosszal a YouTube-n, aki Sztálint éltette, hogy ő milyen tökös és kemény vezető volt. Mondtam neki, hogyan gondolja ezt, hiszen több ember haláláért felelős az orosz lakosságot tekintve, mint maga Hitler. Erre azt válaszolta, hogy na és? Ez is csak arra bizonyíték, hogy milyen tökös volt és kemény.

Nos, amíg az oroszok és a magyarok ilyen értékrend mentén gondolkodnak, addig ne is reménykedjenek benne, hogy valaha normális országban fognak élni.

2018. júl. 3. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
91%
Egy-két konkrét példát mondanál, Kérdező?
2018. júl. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vettem észre, hogy divat lenne. Szálasi Ferencet nem istenítik...kit tartasz te tömeggyilkosnak?
2018. júl. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pedig igaza van. Pár kérdéssel lejjebb Ceausescu-t is úrnak nevezte a kérdező.

Ez az illetőről árul el sok mindent, nem az országról. Nem divat, azt mutatja meg, hogy annak aki így nevezi az illetőt, annak milyen a világképe és tudása annak az embernek a tevékenységéről. Lehet, hogy pusztán fogalma sincsen arról kiről is beszél valójában.

2018. júl. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
0%
Otthon agymosás megy, ezz sajnks a sok maradi falusi aki az orrán túl már nem lát az nem veszi észre, csak a fidesz.
2018. júl. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!