Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Hitler vs Sztálin ki nyerne?

Hitler vs Sztálin ki nyerne?

Figyelt kérdés
Tételezzük fel hogy Hitler e akarja győzni Sztálint de tudja hogy Németországall sosem győzi le Oroszországot ezért kihivja Sztálint egy CS:GO 1v1-re Hitler megveszi Steamon Sztálin meg mondjuk letorrentezi netről. El is kezdődik az 1v1 Dust 2-n viszont Hitler zavarná Blondi a kutyája aki ki akar menni pisilni de Hitler nem tud elmenni az ajtóig Sztálin meg mondjuk kéne menjen Lenin temetésére és ezért siet. KI nyerne? Fejtsétek ki ezt a komoly kérdést légyszi!

2018. júl. 7. 21:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hitler. Sztalin egy iszákos, agyonzabált disznó volt, alacsony relfelxekkel. Hitler szikár volt a sok amfetamintól nagyon gyorsak a relfexei.


Nagyon sokat számít a CSGOA-BAN A gyoirsaság. Hitler nyerne. No, meg sokkal jobb náci gépe lenne, mint elavult szovjet.

2018. júl. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Sztálin messze - messze ravaszabb és aljasabb volt. Hitler fanatikus volt, de értelmes, okos, tájékozott ember. Kegyetlen volt, de pontosan tudta, amit tesz, kegyetlenség. Úgy vélte, ha győz, a történelem igazolni fogja.


Sztálin gyanakvó, ravasz, beteg lelkű ember volt. Nem volt benne semmi érzelem, nem ismert irgalmat, a szó szoros értelmében bármire képes lett volna. Nem volt benne semmi erkölcsi gát.


Hitler meg sem közelíti Sztálint.

2018. júl. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Remélem Hitler.
2018. júl. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Awp 1v1 és AkvsM4 1v1-ben ki nyerne?
2018. júl. 8. 00:15
 5/14 anonim ***** válasza:
Mi az isten ez a kérdés? XDD
2018. júl. 8. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Jaa ez másnaposan jutott az eszembe 1 hete felírtam a telefonomba és msot találtam rá oszt gondoltam but why not?
2018. júl. 8. 00:38
 7/14 anonim ***** válasza:
Viccen kívül ez komolyabb kérdés, mint itt a kérdések többsége!
2018. júl. 8. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
10%

Hitler becsületesebb, szorgalmasabb ember volt, fanatikusabb is, bár Sztálin talán ravaszabb volt, de Hitler is nagyon okos volt. Hitlert hajtaná igazsága, antikommunizmusa, antiszemitizmusa.

És Hitler nem volt kegyetlen. Én sem vagyok az, mégis hasonló az értékrendem.

2018. júl. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Hitler impulzívabb volt, ami játékban soha nem jó. A Parkinson-kór sem segített volna neki a győzelemben.


Sztálin szénné alázta volna. Hitler csak üvöltötte volna hogy NEIN NEIN NEIN NEIN.

2018. júl. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát, Hitlernek elég jó volt a pörgőrúgása, de Sztálin állóképessége miatt elég sokat kibírt volna belőle. Aztán ha mégis sikerül bevinnie egy maflást a Führernek, a kis bajsza biztos hogy a tarkóján köt ki. De mindegy is, mert Horthy kiosztott volna két pofont és hazazavarja mindkettőjüket.

Miki bácsi nagyon menő volt a sárkányos tetkójával!

2018. júl. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!