Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A Fidesznek miért célja, hogy...

A Fidesznek miért célja, hogy egyre butabbak legyenek az emberek?

Figyelt kérdés
Elég csak Facebook hozzászólásokat, vagy az itteni válaszokat olvasni. Meddig lehet még süllyedni és etetni a hulyeseggel etetni őket???
2018. júl. 18. 20:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
Te magad válaszoltad meg! Mert a hülyeségeikkel CSAK hülyét lehet megeteni!
2018. júl. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Bocsi, az etetnit megduplaztam.
2018. júl. 18. 20:20
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Mert az a célja, hogy egyre több szavazója legyen, akik benyelik a téveszméiket, könnyen rettegjenek képzelt ellenségektől.
2018. júl. 18. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
69%

#1

Én meg kihagytam egy t-betüt az etetni-ből. :)

2018. júl. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
88%

nemtudom, hogy hogy csinálják ezt a népbutítást, de nagyon jók benne.

külföldről pár év után hazalátogattam, és azok az emberek akiket régen normális gondolkodású embereknek ismertem meg, most hihetetlen agymosáson mentek keresztül. Olyan volt velük beszélgetni, mintha benyomtam volna az m1 hiradót....

2018. júl. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
22%

Persze, a Facebook a mérhetetlen bölcsesség forrása.


Azt pedig már régen tudjuk, hogy művelt, gondolkodó ember csakis balliberális lehet.

2018. júl. 18. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
41%

#6 1biteseknél igen, akiknél ha nem az egyik, akkor tuti a másik. De értelmes embereknél több irány van ;)

Vannak pl jobboldaliak is, külföldön még pártjuk is van! Sőőt jobb-liberálisok!

2018. júl. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nézd meg az észak-koreaiakat.

Jó, mi?

2018. júl. 18. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

"nemtudom, hogy hogy csinálják ezt a népbutítást, de nagyon jók benne. külföldről pár év után hazalátogattam, és azok az emberek akiket régen normális gondolkodású embereknek ismertem meg, most hihetetlen agymosáson mentek keresztül. Olyan volt velük beszélgetni, mintha benyomtam volna az m1 hiradót...."


Nagyon egyszerű a válasz, már Ady is megírta:

"Ennek a mi tengernyi bajjal küzdő kicsiny országunknak nem a legkisebb fátuma, hogy a hazug szájakra s mindig a szájakra ad legtöbbet. Egy ügyesen csaholó száj már szédítni tud nálunk. Vannak here osztályaink, pártjaink, nagyságaink, kiknek minden jogcímük a szájuk s kik a szájukkal nem csak élni, de ölni is tudnak.

Romantikára hajló nép vagyunk. Frázis-imádásunknak is ez az oka. S ez az oka annak is, hogy keleti módon szeretjük a tömjént. Faji büszkeségünk, patrióta képzelgéseink üstökénél lehet bennünket legjobban megfogni. Ez a bűnünk burjánoztatta föl a csaholó hazafiságot. Ezért utazik reánk minden csalás ámítás, hazugság és cselvetés a hazafiság nevében. Ez a húr mindig meghat és mindig megfog bennünket. A lényeget és valóságot nem keressük, mihelyst hazafisággal csaholják hazug módon tele a fülünket."

(Csaholó hazafiság - Nagyváradi Napló 1902. július 5.)

2018. júl. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, de engem nem rég győzött meg, ezek nem akarnak vagyonadót meg ingatlanadót, szépen is néznék ki, azért dolgozzak mert van 3 lakásom 3 autóm meg bérbe adott termőföldem után fizessek, vagy adjam el totál piaci ár alatt ezzel szivassam meg magam, jó gondolatok. De felmenőim nem ezért dolgoztak, hogy majd adjam el.
2018. júl. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!