Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Kalergi...

Mi a véleményetek a Kalergi tervről?

Figyelt kérdés
2018. aug. 9. 20:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Az micsoda?
2018. aug. 9. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
nyilvan nem tamogatom a sajat kipusztulasomat tamogato otletet,amiert raadasul a kancellarasszony atvehette a dijat.
2018. aug. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%
Az a véleményem, hogy eszembe jut régen mennyi konteós járt erre, emlékszem szombat-vasárnap olyan öröm volt feljönni ide és nézni a 9/11, NWO, ufóösszesküvők meg minden összesküvés hívő násztáncát. Nekem ez a véleményem róla. Amúgy meg megy a többi közé az ostobább konteók egyike, még csak nem is szórakoztató.
2018. aug. 9. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Jaja, az NSA is mekkora konteo volt :)

Az a baj, hogy totál ebbe az irányba haladunk, ami ott le van írva.

2018. aug. 9. 21:51
 5/12 anonim ***** válasza:
87%

De jó, hogy így visszanéztem késő éjjel ez az. Ezt imádtam a régi konteósokban is, hogy bedobja, hogy de hát minden úgy történik, ahogy meg vagyon írva.

Csak az a baj, hogy én annyi konteót olvasta, ami meg pont az ellenkezőjéről szól. Talán emlékszünk még arra, hogy a hazai ezredfordulós jobber-konteós körökben népszerű volt, hogy azért épülnek a hazai jól védhető lakóparkok, egykori laktanyák helyén, mert ha végre az arab hazafiak elsöprik orosz támogatással a kis fajgyűlölő náci Izraelt és csicskáját az USA-t amiért az megtámadja Iránt, akkor ezek a pajeszos gazemberek közül majd százezer számára már elő van készítve a lakhely Magyarországon. Hoppá, amikor a migráns még zsidó is, hát ettől csöppen el a szélsőjobbos.

Aztán jött a gazdasági világválság és amerikában Obama is, így a lakópark építési láz abbamaradt, sőt azóta se tért magához, Irán is megbékélt az akkori USA vezetéssel, így a nagy közel-keleti háború miatt Magyarországra menekülő százezer hithű zsidó tömeggyilkos konteója is feledésbe merült.


Pedig ez szép teória volt, de mégsem lehet minden igaz, ezért praktikus, ha van több konteó bekészítve, vagy jönnek a zsidók vagy jönnek a feketék meg az arabok ha meg nem jön senki, akkor ott a háttérhatalom meg a gonosz USA és világkormány épül és a FED.

Most a jakcpot, a zsidók nem jött össze, a joker szelvénnyel azért nyertek a konteósok maguknak egy kalergit.

Most cion bölcsei mennek a süllyesztőbe, most kalergizés bár hozzáteszem, hogy ez az egész konteó világ az utóbbi években csúnyán megroppant, mert ilyen konteókat, hogy jönnek a migránsok és begyalogolnak Európába, ilyet egyetlen konteós se gondolt ki, mindig valami sötét és gonosz összeesküvés volt a háttérben a valóság meg sokkoló, jönnek a feka gyerekek, azt becsattognak, beúsznak a kontinensre, ezt egy konteó gyárostól se olvastam. Ez az, amikor az élet abszurdabb mint amit el tudnak képzelni.

Lehet a holdraszállás konteó is ílyen formában igaz, hogy fölmentek Armstrong meg Aldrin és mikor kiszálltak, akkor meglátták a hatmellű földönkívüli nőket, akik poligámiában élnek és megkövetelik a földi látogatóktól a magot, de ez annyi abszurd lett volna, hogy mikor az orgia után visszamentek a hajóra, és beszóltak a NASA-nak, jobb lesz ha fölvesszük az egészet egy stúdióban, mert ezt úgy sem hinnétek el.


Lehet ez az igazság...

és lehet írók egy könyvet róla, hogy:

The forbidden truth, How NASA fooled the world.

alcím:

hot chickes live on the moon with six tits


vagy még jobb

Orgy on the moon the forbidden truth behindt the small step


azért fogadjunk, hogy ilyen címekkel lenne jó néhány hülye, aki elhinné.

2018. aug. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Igen, látom, hogy van időd osztani az észt, kb minden kérdésnél fullba nyomod a kretént.
2018. aug. 10. 15:37
 7/12 anonim ***** válasza:
76%

Na, nézd csak! Hát valaki többet tud rólam, mint én. Te linkeld már be azokat a kérdéseket, hát lehet, hogy a háttérhatalom lopja a regisztrációmat. :-D

Tényleg pörgesd végig mindet aztán majd kiderül, hogy összesen kettőre válaszoltam az új kérdések közül a politika kategóriában a tiéden kívül tegnap. Ma meg most lépek be először.

Bár az egy konteóstól mindig hízelgő, ha már engem is a háttérhatalom egyik mindenhol ott csaholó ügynökének lát, és nem a válaszomra reagál, nem először járok így. :-)

Egyébként tudom, hogy a konteósokat nem jó kinevetni, mert csak a saját tévképzeteiket látják megerősödve ezáltal, ezért is írtam le a 2000-es évek népszerű szélsőjobbos konteóját ami mocskosul nem jött be, se Izrael nem pusztult el, se a zsidók nem jöttek tömegesen.

2018. aug. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kérlek ne, szánalmas a kétségbeesett kapálózásod.

Már az elejétől fogva nem csináltál mást, csak személyeskedtél, sehol egy konkrét érv amellett, hogy miért is hülyeség vagy sem a terv.

Magyarul, nem lehet komolyan venni.

Jah és szerintem nyugodtan használj még több smile-t, mert attól még okosabbnak tűnsz.

Szerencsétlen...

2018. aug. 11. 09:50
 9/12 anonim ***** válasza:
91%

Nyugi van, az hogy ki itt a szánalmas az már rég el lett döntve, nagyjából akkor vetődött fel a kérdés, amikor kiírtad a kérdést, és amikor odavizionálsz minden kérdés alá miközben alig-alig válaszolok már ezen az oldalon, nos akkor meg eldőlt. (és azóta is várom, hogy mely kérdések alá írogattam, amiről nem tudok, de úgy tűnik itt ahogy minden konteós te is megakadsz itt, nincs bizonyíték semmire, csak a szavad, pedig hidd el, igazán nem egy nagy dolog végigpörgetni ezt a napi 40-50 kérdést, és kiszúrni minden 65%-os válaszoló válaszát, na mindegy én vagyok a hülye, ha azt várom, hogy konteós majd alátámasztja tényekkel, amit mond)

Ezek után te azt hiszed, hogy bárki komolyan fog venni?

Annyira vagy komoly mint a Kalergi terv. :-)

hát jó hisztériázást és vizionálj oda minden istenverte kérdéshez...

2018. aug. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

9-s számára a szótárban az összeesküvés-elmélet = automatikusan minden olyan dolog amit nem akarok elfogadni, mert számomra kellemetlen.


Ellenérvek és cáfolat helyett pedig frusztrált dühös olcsó személyeskedések a válasza.

2022. dec. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!