Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a fejlett...

Miért van az, hogy a fejlett államokban mesterséges intelligenciát kutatnak és emberszerű robotokat építenek, a magyarok pedig azzal vannak elfoglalva, hogy kinek milyen színű a bőre?

Figyelt kérdés
Több vezető kutató is 2045-2050 környékére jósolja, hogy a gép intelligencia meghaladja majd az emberét. Akkor nem mindegy, hogy ki milyen rasszba tartozik, ha úgyis lecserélünk mindenkit gépekre?

2018. aug. 16. 14:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%

Jézus uram isten....


1980.-ban azt mondták hogy 2010.-ben már a Marson lesznek kolóniák, a kőolajat és a szenet mint energiahordozó pedig kiváltsa a nap, szél illetve geotermikus energia. Na, ehhez képest hol vagyunk?


És amugy melyik intelligenciája fogja meghaladni az emberét? Mozgási? Érzelmi? A nól is van vagy 10 fajta.

2018. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
2018. aug. 16. 14:26
 3/21 anonim ***** válasza:
61%

Baromira kevered kavarod!

A kultúrának, a vallásnak, emberek egymáshoz viszonyulásának, mi köze van/lesz ahhoz, ha robotok fognak egyes területeken dolgozni?

A magyaroknak meg édes mindegy, hogy kinek milyen színű a bőre - példa a velünk békében élő kínaiak és egyéb színes bőrűek - csak azokkal van gondjuk, akik tömegével és nem békés szándékkal jönnének és minket akarnának integrálni a saját elképzeléseik szerint.

2018. aug. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
58%
Én 43 éves vagyok, de életemben nem hallottam, hogy valakit komolyan foglalkoztatott volna Magyarországon, hogy kinek milyen színű a bőre.
2018. aug. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
68%
Komolyan mondom, én röhögni járok ide....
2018. aug. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

"A kultúrának, a vallásnak, emberek egymáshoz viszonyulásának, mi köze van/lesz ahhoz, ha robotok fognak egyes területeken dolgozni?"


Nem dolgozni fognak, hanem konkrétan le lesznek cserélve az emberek gépekre.

Vagy inkább egy gépre, mivel egy tudat bőven elég, hogy az egész géptársadalmat irányítsa.

2018. aug. 16. 14:43
 7/21 anonim ***** válasza:
60%

6.


Szerintem még gépek sem kellenek. Minek? Haljon ki az emberiség, nem lesz ennyi vita, viszály, ki a rasszista, ki a liberális.


Előbb - utóbb a gépek is pártoskodni fognak: te egy vacak kis hegesztőrobot vagy! Te beszélsz, a főrobot, ORB1 és CR2 külügyi robot seggnyalója! De én precíziós robot vagyok! Hegeszteni egy egybites is tud!

2018. aug. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%

#6

"Nem dolgozni fognak, hanem konkrétan le lesznek cserélve az emberek gépekre."


Nos, konkrétan te vagy hülye vagy, vagy egy álmodozó 12 éves, aki túl sok sci-fit tol. Vagy be vagy lőve.

Más alternatíva nincs erre az elmebajra!

Innentől kezdve nem lehet komolyan venni a kérdése, én mentem normálisabb fórumra, pl. ezotéria. :D

2018. aug. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Hihetetlen, hogy 2018-ban még mindig vannak ilyen hülyék, akik magyaroknak és rasszistáznak egyszerre :D
2018. aug. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%

Azt is mondták tudósok, hogy levegőnél nehezebb tárgy nem emelkedhet magasba, erre szuperszónikus repülők szelik át a Földet mindennap. [link]



a kérdésed hibás [link]

2018. aug. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!