Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Minek köszönhető, hogy az...

Minek köszönhető, hogy az Index és társai törölték az összes, a magyar emberek által külföldön elkövetett bűncselekmények számával kapcsolatban lehozott cikket?

Figyelt kérdés

Nem egy volt fent, ami ugye nyilvánvalóvá tette, hogy a magyar emberek nagyon jogkövetőek.

Mostanra viszont egy sincs fent.

Miért?


2018. szept. 2. 16:37
 1/7 anonim ***** válasza:
14%
Annak köszönhető, hogy ez a parancs érkezett. A parancs okát a kitalálójától kell kérdezned. Persze előbb el kell érned, hogy szóba álljon veled.
2018. szept. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
3%
Ez az ottani színvonal. Mit vársz egy ilyen legalja viccoldaltól? Komolyan, a 4chan-nal van egy szinten.
2018. szept. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
fúú, még szerencse, hogy az Origó igazi minőségi, nem pártutasításra készült, eu-barát oldal, melynek köze sincs az agymosáshoz :-D
2018. szept. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4%
Senki nem védte az origót, úgyhogy itt most nyitott kapukat döngetsz...
2018. szept. 2. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
54%
Persze, mert még nem jöttek meg a narancsködösök.
2018. szept. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jól van fiam, akkor addig nyugodtan válaszolhatsz is a kérdésre, mert az offolás az megy.
2018. szept. 2. 20:07
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Én válaszoltam, Kérdező, ezt nem tudom tovább ragozni, bárhogy is szeretném. Az ottani zugfirkászok erre kapják a zsét, ezt fogják megírni. Ha valamelyik felsővezető meggárgyulna - úgy értem, a jelenleginél is jobban - és kitalálná, hogy írják meg, miszerint Pataky Attila és az Érmelléki Kuglófember közös sztepptáncot adnak elő a Moszkva téren minden vasárnap este 6-kor, miközben a "The night they drove old Dixie down" című dalt éneklik, és körülöttük óriási rózsaszín plüsselefántok tehervonatokkal zsonglőrködnek, akkor ezt fogják megírni, mert kell a lóvé. A tényszerűség senkit nem érdekel, pláne egy olyan oldalon, ami veri a jereváni rádiót kamuzásban.
2018. szept. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!