Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért ilyen rettentően erőszak...

Miért ilyen rettentően erőszakosak a migránsok (vagy hívjuk őket vendégeknek, nagyon rossz, rossz vendégeknek)?

Figyelt kérdés

Miért követelőznek,miért nem tetszik az,ha valakinek nem tetszik a vallásuk?Miért akarják teljesen elgettósítani Svédországot?

Miért tartják alapjoguknak hogy embereket erőszakoljanak?

Nem lehetne őket kitoloncolni az Eu-ból,hogy hazamenjenek és próbálják meg sok-sok munkával felépíteni az országukat?

És miért tartja sok ember rossznak azt,aki nem akar a saját hazájában illegális migránsokat látni?

Hát miért számít rossz embernek az,aki nem akarja,hogy olyan emberek éljenek a környezetében,akiket papírok,hivatalos dokumentumok hiányában abszolút lehetetlen lekövetni.Hogy ki ő?Mit csinált eddig?Miért jött az országba?

Én azon az állásponton vagyok,hogy akik valóban segítségre szorulnak és integrálódni akarnak,azt igenis engedjék be,éljenek nyugalomban,dolgozhassanak.

Senki nem kéri tőlük,hogy legyenek keresztények,csak fogadják el azt,hogy Európa keresztény alapokon nyugszik.És sosem lesz többségében muszlim.Legalábbis remélem.

Mondom ezt azért,mert szűz vagyok még és szeretném,ha ez így is maradna még egy ideig.

Jó lenne egy olyan fiúval elveszteni,akit szeretek.

Nem sikoltozva,meggyilkolva,mint azok a szerencsétlen lányok,akiket megerőszakoltak és meggyilkoltak.

De most mégis?

Ők ezért jöttek ide?

Allahu Akhbarozni,meg hálálálálálálá és kés rántás vagy belemenni egy tömegbe autóval?

Tényleg?

És avval is tisztában vagyok hogy a vezető pozícióban lévő politikusok között sok az antiszociális személyiség zavaros,de azért talán ezt nem kéne hagyni.

A csúnya magyarokat szidni az persze megy.

Hogy merik megvédeni a kontinensüket.

Látjátok ez a durva.

A magyarok nem először mentik meg Európa popóját,hogy idegenek ne tehessék be a lábukat.


2018. szept. 4. 14:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
30%

"Én azon az állásponton vagyok,hogy akik valóban segítségre szorulnak és integrálódni akarnak,azt igenis engedjék be,éljenek nyugalomban,dolgozhassanak."


Mindenki más is ezen az állásponton van, mindössze két szépséghibája van a dolognak. Olyan még nem érkezett Európába aki segítségre szorulna, vagy dolgozni akarna.

2018. szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
21%
Egyébként megválaszolnád nekem, miért gondolod hogy te életben maradhatsz és csak megerőszakolni fognak? Mitől vagy te ennyire különleges?
2018. szept. 4. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
17%
50 éves szűz férfi vagy, de nyugodj meg a rondákat nem erőszakolják. Törölteted én meg leírom még egyszer.
2018. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
11%
Hazudsz ötven éves szűz férfi, akik kecskéket erőszakolnak azoknak nincs ronda ember. Egyébként mikor nekem a nővérem erőszakolták, azt kiabálták magyarok meg fogtok halni, Isten hatalmas.
2018. szept. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%

"Egyébként mikor nekem a nővérem erőszakolták, azt kiabálták magyarok meg fogtok halni, Isten hatalmas."


utána pedig felébredtél is kértél anyukádtól kakaót.

2018. szept. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

"Én azon az állásponton vagyok,hogy akik valóban segítségre szorulnak és integrálódni akarnak,azt igenis engedjék be,éljenek nyugalomban,dolgozhassanak."


Hogy ezeket ellenőrizni lehessen, először be kellett hozni őket. Ördögi kör, vicc nélkül.

2018. szept. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Nem mellesleg:


1. Migráns: Aki elhagyja országát.

Nem több. Mint például Puskás mikor nem mert visszajönni az '50-es években, majd egészen '91-ig más helyeken élt.


2. A bevándorló és a menekült egyaránt migráns.


3. Szerinted Viktátor és a fityesz migránspolitikája megfelelő, mert "megvédték" Európát.


2015 őszén a Keleti Pálaudvarról környékén (egy kisebb utcában) megmentettem egy 8 éves kislányt akit pár 10-12 éves magyar kissrác terrorizált. CCTV nem volt arra, így nem volt bizonyíték, hiába tettem feljelentést, meg amúgy is..."migráns". Susana apja Szíriában állatorvos volt, anyja angoltanár, valamint volt egy 1 éves húga. Mind a 3 meghalt egy gránát robbanásában. Hazavittem, elkezdtem a papírokat intézni, hogy hivatalosan is befogadhassam. Hosszú idő után a papírok "valamiért" még mindig nem készültek el. Majd egyszercsak jöttek a szervek és teljes erővel szorongatva (utána feljelentést tettem túlkapásért, végül ki lett rúgva az illető, legalább egy eset sikeres volt) elrángatták a bőgő kislányt és vissza lett küldve a déli határokon túlra.


Ezt most meg kéne köszönni? Hogy "megvédte" az országot és Európát egy 8 éves, családját háborúban elvesztett kislánytól, aki nem mellesleg katolikus családból jött és kora ellenére jól beszélt angolul (ezért tudtam vele komunikálni)? Ez az amiért köszönet jár?


Mert ez nem "kiforgatás", vagy "szélsőséges példa"!

Amikor azt mondod "migráns" (vagy próbálsz jobbnak tűnni, hogy szinonímákat keresel, mint a "vendég"), akkor akár tetszik akár nem, ezek az emberek is beletartoznak!!!

2018. szept. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Visszakérdezek: miért ilyen erőszakos a soroksári futónő gyilkosa, Szita Bence gyilkosai, M Apolló, a tatabányai kettős gyilkos, a hungarista vénember, aki megölt egy rendőrt, S Ábel, aki az egyetemén tervezett lövöldözni, a Teréz körúti robbantó, az a két nyomorult, akik agyonvertek egy füredi borászt pár napja, a lúgos orvos, a győri féreg, amelyik megkéselte a barátnőjét, csak így nagy hirtelen? És ezek csak az életellenes bűncselekmények voltak, első blikkre.


Minden általánosítás veszélyes! Nem A migránsok agresszívek. A migránsok közt is vannak agresszív, nem mellesleg nem civilizált területről származó lények. Ahogy a magyarok közt is. Pedig mi elvileg civilizáltak volnánk és nem tegnap óta...

2018. szept. 10. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Bocs, az egyik eset ezek közül "csak" maradandó károsodást okozó bcs. volt. Csak a tisztesség kedvéért javítom.
2018. szept. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

7


"2015 őszén a Keleti Pálaudvarról környékén (egy kisebb utcában) megmentettem egy 8 éves kislányt akit pár

10-12 éves magyar kissrác terrorizált."


Biztos, hogy magyar kissrácok voltak?

Tehát tuti nem romák!(Keleti környékén)


Oké, szóval egy 8 éves kislány egyedül idejött szíriából gyalog és neked, elmondta a történetét,mert a 8 éves kislány tud arabul, meg angolul is!


"Mert ez nem "kiforgatás", vagy "szélsőséges példa"!"


Nem, ilyet nap mint nap látni.

2018. szept. 10. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!