Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A külföldi konzulátusokon...

A külföldi konzulátusokon kiállított személyi azonosító kártyákon van fénykép?

Figyelt kérdés
Ugyanolyanok, mint a hazaiak?

2018. szept. 8. 16:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
13%
miért érdekel?
2018. szept. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Pontosítsd a kérdésedet!


Milyen külföldi konzulátusról beszélsz? Külföldön lévö magyar konzulátus, MO-on lévö külföldi állam (melyik?) konzulátusa? Milyen személyi azonosító kártya - szem, igazolvány vagy valami más?

2018. szept. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Szeretném megtudni. Csak nem baj? Remélem, nem.
2018. szept. 8. 17:01
 4/14 A kérdező kommentje:
Külföldön lévő magyar konzulátus, ahol kiadják a magyar személyi azonosító kártyát.
2018. szept. 8. 17:07
 5/14 A kérdező kommentje:
és az a személyi igazolvány is
2018. szept. 8. 17:08
 6/14 anonim ***** válasza:

# 3


persze hogy nem? :) de miért van szükséged erre? miért érdekel? Remélem nem baj, hogy megkérdezem, csak nem sértődik meg a kis szende lelked. Tisztelj meg minket azzal, hogy leírod miért érdekel. És válaszolunk.

2018. szept. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Mi baj van?

Gondolkodtam rajta, hogy lehet, megkérdeztem. Nem baj, ha nem tudod a választ, majd jön valaki, aki tudja pontosan.

Ha véletlenül valami olyat kérdeztem, ami valamiért probléma, akkor tessék nyugodtan törölni. Megértem, nekem nem baj.

Csak kérdeztem, ennyi.

2018. szept. 8. 17:24
 8/14 anonim ***** válasza:

# 7


na, most már egyre inkább úgy érzem valami rosszban sántikálsz... ha nem titkos vagy nem bűn, akkor miért nem mondod meg?


Most totál úgy tűnik, hogy hamisítani akarsz valamit. Konkrétan sajád magadra húzod a vizes lepedőt.

2018. szept. 8. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
A konzultuson ugyanolyan igazolványt kapsz, mint MO-on, mivel ugyanaz az okmány. A kiállítás helye nem változtat semmit ezen.
2018. szept. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*konzulátuson
2018. szept. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!