Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Támogatnád a nők kimenekítését...

Progizo kérdése:

Támogatnád a nők kimenekítését az iszlám és afrikai országokból?

Figyelt kérdés

A nőket kellene kimenteni az iszlám országokból, egyrészt mert ők ártatlan elnyomottak, akik nem terroristák, hanem terrorizáltak, másrészt meg így nem is tudnának szaporodni a muszlimok, ellenben mi igen, ha ideházasodnának ezek a nők, akik beilleszkednének a mi kultúránkba, felvennék a mi vallásunkat.

Tehát a menekülő nőket erkölcsi kötelességünk is lenne befogadni és demográfiailag is hasznos lenne. De lehetne párkeresőket is szervezni országaink között.



2018. szept. 11. 19:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/99 anonim ***** válasza:
66%

És te ezen szegény elnyomott nők helyzetét kihasználva, egy rabigától megmentve, egy másikba vetnéd. Szép.

A segítség akkor lenne önzetlen, ha ők dönthetnének a sorsuk felől (akár azt is választhatják, hogy elegük volt a férfiakból és megöregednek egyedül).


Amúgy hiába mentenéd ki a nőket onnan, mert ott van az öccse, apja, unokabátyja, akiket szeretnek, (nem mind veri, bántja a nő rokonait) és ha elhurcolod tőlük, akkor te vagy a gonosz keresztény.

2018. szept. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/99 anonim ***** válasza:
70%
Mekkora nyomorult vagy kérdező. A lényeg, hogy erkölcsösebbnek hiszed magad, muzulmánoknál, pedig ugyanolyan disznó vagy, mint ők.
2018. szept. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/99 anonim ***** válasza:
10%

Erre már én is gondoltam. De korlátokkal.


A letelepedésre jelentkező hölgyek legyenek 14 és 40 év közöttiek. Orvosi vizsgálat, utána egy kizárólag heteroszexuális férfiakból álló zsűri előtt kellene megjelenniük, fehérneműben.


Aki alkalmas, az kötelezi magát, hogy x éven belül megtanul magyarul és teherbe esik - hacsak nincs annak egészségügyi akadálya - egy fehér magyar férfitól.

2018. szept. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/99 anonim ***** válasza:
12%

A többi hozzászóló mind idióta!!

Persze,támogatnám,de csak akkor,ha egy külön országot szabadítanának fel számukra,először a hazájukban,elvéve a férfiaktól a területet és szelektálva.

2018. szept. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/99 A kérdező kommentje:

#1.: Te a házasságot rabigának tartod? Na szép.

A férfirokonság látására/látogatására meg sok mód van úgy is, hogy itt él: van telefon, Skype, utazási lehetőségek... De a legközelebbi férfihozzátartozó egyébként is akkor már az európai férj lenne.

Eléggé nyitott már a világunk és gyors a közlekedés az ilyen távolságokat áthidaló házasságokhoz.

És ne mondd, hogy nem vállalnád be, elutasítanád pl. egy Naomi Campbell-szerű szépség, vagy egy fehérebb bőrű Közel-keleti közeledését.

2018. szept. 11. 20:05
 6/99 anonim ***** válasza:
14%
Mivelnaz arabokban ott van genetikaikag is a negatív viselkedés,így nekik sem engedélyeznék kölyköket, maximum kivételek lennének,akiket megfelelő pszichológiai módszerekkel kivizsgálnának és helyben párosodhatnának nem arabbal egy -két generációig,majd újabb szelektálás!
2018. szept. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/99 anonim ***** válasza:
46%

Engem rasszistának tartanak (nem vagyok), mégis azt mondom, egy kis vérfrissítés nem ártana. Persze, majd okosok kiszámítanák, hány fő az, amennyi még nagy biztonsággal, könnyen asszimilálódna.


Javulna a demográfiai helyzet is, s valljuk be, eme délszaki menyecskék egyike - másika igencsak szemrevaló. Engedelmes, szorgos, csendes feleségek lehetnének.


Nagyon szép elképzelés, főleg, ahogy fentebb vázoltam, nekem tetszik az ötletem. Nem kellenek erőszakos hímek ide, jöjjenek csinos, termékeny, dolgos lányok. A gyerekeik már magyarok lennének, és ha megtanulnák az anyjuk nyelvét is, az is hasznukra válna.

2018. szept. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/99 anonim ***** válasza:
84%
Igazából érdemesebb lenne egy közvéleménykutatást tartani erről, és ha szép számmal támogatjátok az elképzelést, akkor költséghatékonyabb lenne titeket kiküldeni férjúrnak, + ugye több nejűség megengedett, így nincs bekorlátozva a tartható feleségek száma (ha több is megtetszene). A gyerekeitek félig magyarok lennének, de biztos javukra vállna, ha az apjuk nyelvét is ismeri.
2018. szept. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/99 anonim ***** válasza:
0%

8.


Ott a gond az eszmefuttatásodban, hogy ők akarnak Európába jönni, sokkal kevésbé az európaiak oda.

2018. szept. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/99 anonim ***** válasza:
14%

Megszabadíthatnátok őket, a gonosz férjeiktől! Alapíthatnátok egy saját kánaánt!


Amúgy elég sok migráns nő legslább 2 gyerekkel szökött európába, az 5-8 kölyök is tök normális.

Szóval ha javaslatot tehetek: a 13-16 korosztályt célozzátok be feleségnek, mert jóeséllyel ők még nem babáztak le. ;)

2018. szept. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!