Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Lehetséges hogy ez az egész...

Lehetséges hogy ez az egész migrációs folyamat és a terrorizmus, a keresztes háborúk elleni visszavágás?

Figyelt kérdés

"A karma törvénye szerint minden cselekedetünk egy annak megfelelő következménnyel jár, illetve minden, ami történik a világban, az maga egy következmény, vagyis valamilyen oknak az okozata."



Megjegyzés képpen elárulom, én magam bevándorlás ellenes vagyok és nem hiszek abban, hogy ők be tudnának illeszkedni a vallásuk miatt, ugyanis felettük az ember nem hozhat törvényt, csak Allah.



2018. szept. 18. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
buta vagy mint a szar
2018. szept. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
60%
Ezt úgy hívják, hogy Kalergi terv.
2018. szept. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
#1 köszönöm, hogy ilyen illemtudóan megosztod a véleményed, sugárzik belőled az erkölcs. Mi az ami ennyire megtetszett az irományomban?
2018. szept. 18. 08:38
 4/7 anonim ***** válasza:
95%

'Ezt úgy hívják, hogy Kalergi terv.'


Az egy páneurópai tervezet, köze nincs a vázolt szituhoz :)

2018. szept. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 progizo ***** válasza:
76%

A keresztes háborúk csak egy a keresztény vallás és papjai által elkövetett ocsmány dolgok köréből (én ezért is vagyok ateista, meg azért is, mert a vallásos babonák egyáltalán nem érdekelnek), de azért azt nem kellene elfelejteni, hogy a muszlimok a betolakodók az ún. szent földön, tehát ilyen szempontból jogos volt a kiszorításukra indított kezdeményezés.

Tehát: ki szelet vet-vihart arat, avagy ezt a karma-folyamatot, amiről írtál, a muszlimok indították el.

2018. szept. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell annyira visszamenni az időben, és pláne nem kell valami karmikus baromságra fogni ezt az egész, mert ez inkább vezethető vissza az usa kapzsiságára, és az oroszországgal folytatott hidegháborúra, + a nyugat európai gyarmatosításra, mintsem a keresztes háborúkra.
2018. szept. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
65%
A karma bonyolult de helyesen látod kérdező.
2018. szept. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!