Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Sok magyar miért kíséri...

Sok magyar miért kíséri gúnyos kacajjal a Fidesz sötét ügyeit, szinte már úgy mintha ő is a részese lenne a bulinak?

Figyelt kérdés

Elolvasnak egy cikket arról hogy éppen mit mutyizott Habony vagy Rogán vagy Mészáros Lőrinc, és elmosolyodnak, esetleg gúnyos kommenteket írogatnak az internetre.


Ez ilyen össznépi mazochizmus nálunk? Stockholm szindróma?


Vonzódunk a tolvajokhoz?


2018. okt. 12. 15:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
73%

Mert ők maguk is bűnöző mentalitásúak, és követendő példának tekintik, de legalábbis elismerésüket fejezik ki.

Vagy nem ez van?

2018. okt. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
76%

#11 pontosan. Egyetlen más ország sincs, ahol többszörös visszaeső bankrablót nemzeti hőssé avanzsálnak.


Komolyan elgondolkozok néha, mi a francnak dolgozok egyáltalán...

2018. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

#12-nek:


El a kezekkel Ambustól! Az ő búráját én is csípem, bár kőkeményen ellenzéki vagyok.

Ennek az lehet az oka, hogy egy jó humorú, intelligens, szimpatikus fazon. Ráadásul a humorérzékét és a pofátlanságát a rablásoknál is használta, soha nem bántott senkit, és mindig a plafonba lőtt rablás előtt hogy tisztázza: nem riasztó vagy gáz.


Minden országban akad egy "Robin Hood".

2018. okt. 13. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Bocs: Ambrustól.
2018. okt. 13. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
#13 ettől függetlenül a BTK szerint bűnöző. Fritz Haarman és Ted Bundy is sokaknak szimpatikus volt, mégse faragtak belőle nemzeti hőst.
2018. okt. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Egy apró pontosítás: bűnöző VOLT.


Olvasd el a #11-es válaszom.

Szerinted vajon honnan jött nekem ez a felismerés?


Igen, én is bűnöző voltam! :)

Irigykedtem az eszére? Igen.

Szerettem volna olyan profi lenni mint ő? Igen.


Aztán eljárt felettem a kor, és már öreg vagyok bohócnak.

2018. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!