Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit szólsz hozzá hogy hétfőtől...

Mit szólsz hozzá hogy hétfőtől kriminalizálva lesznek a a hajléktalanok?

Figyelt kérdés

[link]


Szádat nyaldosod hogy megérdemlik? Fel vagy háborodva? Közömbös vagy?


A legalsó rétegek problémáinak nem az a megoldása hogy betiltjuk őket.


Inkább munkásszállók és állami bérlakások kellenének és akkor nem lenne eleve ennyi hajléktalan.


2018. okt. 13. 11:06
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
52%

"masszívan undorító hogy egyből úgy állítod be őket kollektíven hogy mind az utca közepére szarik"


Pedig bizony mind az utca közepére szarik. Ajánlom figyelmedbe a sétálj át a blaháról (ajánlom a régi CIB bank előtti kis beugrót) a Rákóczi térre a víg utcán keresztül...

2018. okt. 13. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
77%
Engem csupán az botránkoztat meg, hogy elvehetik a személyes tárgyaikat, gyógyszereiket (!), igazolványaikat (!) és megsemmisíthetik. Egyetértek azzal, hogy nem kellene az aluljáróban lopniuk a napot, de ennek semmi értelmét nem látom a hajléktalanok kvázi megsemmisítésén kívül.
2018. okt. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
69%

#42: Egészen idén nyárig nem volt törvénytelen. 2012-ben is be akarták tiltani a hajléktalanságot, és elvenni a hajléktalanok ingóságait, csak az AB elkaszálta. [link]

Csak idén nyáron pártunk és kormányunk alaptörvényt módosított, na azóta törvénytelen.

2018. okt. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
41%

Kérdező mit vártál ezektől az „emberektől”, akiknek fontosabb egy szurikáta, vagy egy kismacska élete, mint az embertársaié?

Persze tudom, a szurikáta cuki, a hajléktalan meg büdös, és undorító.

2018. okt. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
46%

Egyetértek.

Legyen már elég!

Mi vagyunk a többségi társadalom, mi dolgozunk, mi termeljük a GDP-t és mi adózunk. A hajléktalanoknak kell hozzánk alkalmazkodnia és nem fordítva.

Amit a mi adónkból felépítenek (aluljáró, padok, parkok), azt ez a söpredék tönkreteszi? Mi, rendes dolgozó emberek nem tudunk úgy átmenni egy aluljáróban, hogy pár ilyen buckalakó ne ugorjon oda tarhálni? Elég volt!

Ha nem akarnak részt venni a társadalomban, akkor oké, vannak erdők, mezők, hegyek, költözzenek oda!

Nincs még elég élősködő Magyarországon?


És nyilvan, dehogy adok nekik egy fillért is, inkább tàmogatom az állatmenhelyeket. Az állatok ugyanis nem terrorizálnak, nem tarhálnak és nem szarják össze a várost.


Javaslom, ti se adjatok egy fillért se soha egy hajlèktalannak, hátha akkor megtanulják, hogy munka nélkül nincs pénz.

2018. okt. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
45%

Az ilyenek ugyanúgy kiiratkoztak az emberi társadalomból, ahogy azok, akik a múltkor majdnem meglincselték azt a szerencsétlen nőt, aki elé kiugrott egy gyerek.

Pont akkor tàmogatom a hajléktalanokat, amikor azokat.

2018. okt. 13. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
33%

en rohogok rajtad te bohoc.


,szerintem csipobol a magyarok tobbsege szerint jo dontes lesz,de dontsd mar el,hogy ez egy komcsi orszag vagy fasiszta,mert ketto egyutt nehezen menne.


utolsonak: elegansan kihagytad,hogy c kategorias jogsival rendelkezok lincseltek majdnem.... ;)


legyunk mar oszintek,koszi.

2018. okt. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
36%

"Mire ez az ugrálás? A börtönben enni kap, tiszta ruhát kap, fekhelye van. "


A börtön nem nyaraló.Tudod,oda olyan embereket csuknak,akik erőszakos bűncselekményeket követnek el.

Te meg a hozzád hasonlók azon hisztiztek,ha egy más etnikumú ember a szomszédodba költözik,de ártatlan embereket bűnözőkkel összecsukni egy cellába,az helyes.


Idióta birka...

2018. okt. 13. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
40%
Sok-sok éve a nyugati aluljárójában tanuja voltam, amikor egy rendőr odament egy hajléktalan fiatal nőhöz. És azt mondta neki: "Éva, már megint itt vagy? A múlt héten, amikor hazavitt a férjed, megígérted, hogy otthon maradsz. Kisgyerekeid vannak, szükségük van rád." A lány megrándította a vállát, és azt válaszolta: "Nekem nincs szükségem rájuk. Nem szeretek otthon lenni. Itt jó nekem".
2018. okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
77%
Egyetértek. Gusztustalan, ami az aluljárókban megy. A Népligetnél komkrétan az életemet féltem, ha át kell mennem. Nem azért fizetek adót, hogy ezek szétszarják az abból épült közterületeket.
2018. okt. 13. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!